PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Tylny kierunek biały???



Milosz_ct
19-07-2006, 01:12
Tak sobie mysle co by zrobic z tymi lampami moimi.. Wiem ze kazda zmiana to potrzebny zaraz atest ale zyjemy w PL tu sie wszystko chyba da kupic, no procz innych lamp tylnych do Kombi.. A wiec myslalem czy by mozna bylo wyciac szklo ze wstecznych i z innej lampy z kierunku i jakos tak niewidzialnie wkleic w miejsce kierunku. Chodzi o to zeby w miejscu pomaranczowego kierunku bylo szklo od wstecznego.. Ale to chyba jakas maszyna powinna wycinac?? Czy ktos o tym myslal??

insider
19-07-2006, 06:37
oj kombinujesz.... mowilem Tobie ze to bedzie koszt wiekszy niz zakup nowem lampy..... ktos moze przerabial... albo wie jak to sie robi... ale nie wiem jak sie ma prawo ku temu :terefere:

jedros1
19-07-2006, 13:40
Tak sobie mysle co by zrobic z tymi lampami moimi.. Wiem ze kazda zmiana to potrzebny zaraz atest ale zyjemy w PL tu sie wszystko chyba da kupic, no procz innych lamp tylnych do Kombi.. A wiec myslalem czy by mozna bylo wyciac szklo ze wstecznych i z innej lampy z kierunku i jakos tak niewidzialnie wkleic w miejsce kierunku. Chodzi o to zeby w miejscu pomaranczowego kierunku bylo szklo od wstecznego.. Ale to chyba jakas maszyna powinna wycinac?? Czy ktos o tym myslal??


Zobacz Folia do lamp (http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=112823730)

Milosz_ct
19-07-2006, 14:22
Dzieki Jedros. Szkoda ze nie ma zadnych zdjec MDO kombi. A co z Policja?? Wstawienie bialego kierunku sprawi ze moze nie zauwaza. Ale folia.. Tym bardziej do srebrnego auta srebrna folia??? Moga byc problemy. Gdzie kupic atest :)) :)

jedros1
19-07-2006, 15:27
Dzieki Jedros. Szkoda ze nie ma zadnych zdjec MDO kombi. A co z Policja?? Wstawienie bialego kierunku sprawi ze moze nie zauwaza. Ale folia.. Tym bardziej do srebrnego auta srebrna folia??? Moga byc problemy. Gdzie kupic atest :)) :)

Nie długo taką srebrną folią będę foliował swoje lampy m moim kombiaku..Jak zrobie to poślę foty to się przekonasz jak wizualnie bedzie wyglądać :bigok: :beer:

buby77
19-07-2006, 16:33
ja miałem jeszcze w oplu przyciemnione światła z tyłu folia własnie i mi ziomy chcieli dowód rejestracyjny zabrać :satan: :getsome:

insider
19-07-2006, 18:59
policja juz nie jest taka ulgowa jak kiedys...

Milosz_ct
19-07-2006, 20:19
No ja mam taka policyjna naklejke z przodu na szybie poza tym Tatus wielu ludzi zna. Moze pomoze synkowi :))

Milosz_ct
19-07-2006, 20:20
albo... W sumie w PL jest korupcja wiec moze bede wozil atest w formie 100 w dowodzie :)) :))

insider
19-07-2006, 22:19
nie ejst tak latwo... posadza Cie jeszcze o probe przekupstwa... jak trafi sie mlody ambitny... i to sie moze zle skonczyc.. nie radze tego typu zabaw...

v1tek77
20-07-2006, 07:56
nie ejst tak latwo... posadza Cie jeszcze o probe przekupstwa... jak trafi sie mlody ambitny... i to sie moze zle skonczyc.. nie radze tego typu zabaw...
Oj jest takich :mo: ostatnio duzo :wall:
Najlepiej sie odrazu wycofac jak mowi, ze nie mamy o czym rozmawiac, bo inaczej :red:

insider
20-07-2006, 10:09
Oj jest takich :mo: ostatnio duzo :wall:


ja widze nawet co sie dzieje w "wiosce" gdzie mieszkalem wczesniej... teraz kumpel z podstawowki zostal smerfem... i struga odwazniaka... ambitnie kontroluje autka.... nocami sie szweda po barach w poszukiwaniu nieletnich... normalnie terror sie szerzy... (co do nieletnich to rozumiem), ale taki policjant w barze to tylko renome psuje....

juz nie mowiac nic o kontrolach szczegolowych... ja jechalem kiedys z synkiem... a on nie lubi jak sie nawet na swiatlach stoi... ale co tam... pan policjant zrobil rewizje auta... i kazal mi syna uciszyc.... :dres: :zly:

buby77
20-07-2006, 10:59
No niestety też mam troche znajomych policjantów i paru z nich którzy byli naprawde wporządku po otrzymaniu legitymacji zwot o 180 stopni :getsome:


A ci młodzi nadgorliwcy właśnie najgorsi :metal

Ze starym policjantem w 90% zawsze się dogadasz :satan: ale z młodymi to tylko w 10% :satan:

insider
20-07-2006, 12:22
dla mnie gra nie warta zachodu.... lepiej zostawic jak jest .... chyba ze powiesz ze tak fabrycznie bylo....

LaBobas
22-07-2006, 14:57
Dla mnie taka folia to wielkie G.Białe szkło to białe szkło.Żarówka pomarańczowa czy nawet jakas nakładka czerwona na hample i wygłada po byku,a folia to jak .,........iebędę się wyrażał.Ale to moja opinia i moj gust,ale powodzenia. :beer: :metal :satan:

Milosz_ct
22-07-2006, 19:26
Temat spalony. Podpatrzylem i kierunek jest wyzszy od wstecznego poza tym zaokraglony. Trzeba spasowa. Moze ktos kiedys wpadnie na pomysl i wymysli cos fajnego do kombi...

LaBobas
22-07-2006, 20:05
Temat spalony. Podpatrzylem i kierunek jest wyzszy od wstecznego poza tym zaokraglony. Trzeba spasowa. Moze ktos kiedys wpadnie na pomysl i wymysli cos fajnego do kombi...Kawal pleksy przezroczystej,wyprofilowac :satan:

insider
24-07-2006, 09:30
tak, mozna kawalek plexi wyprofilowac, ale musza byc na niej takie ladne zadziorki, ktore rozpraszaja swiatlo wewnatrz lampy, co daje ladny efekt swiecenia lampy po calosci klosza

LaBobas
24-07-2006, 10:43
tak, mozna kawalek plexi wyprofilowac, ale musza byc na niej takie ladne zadziorki, ktore rozpraszaja swiatlo wewnatrz lampy, co daje ladny efekt swiecenia lampy po calosci kloszaBa....co tam zadziorki,mysle,ze na zlocie bedzie niejedna okazja zrobic zadziorki,kazdy bedzie mial swoj wklad hehehe :)) :satan: :))

insider
24-07-2006, 14:53
kilka razy sie przetarga plexe po asfalcie i beda niepowtarzalne zadziorki....

ale tak calkiem powaznie... wstawienie samej plexi tez bybylo dobre... ale swiatlo z zarowki by bylo zbyt slabo widoczne, tak mi sie wydaje...

LaBobas
24-07-2006, 15:49
kilka razy sie przetarga plexe po asfalcie i beda niepowtarzalne zadziorki....

ale tak calkiem powaznie... wstawienie samej plexi tez bybylo dobre... ale swiatlo z zarowki by bylo zbyt slabo widoczne, tak mi sie wydaje...Isiderku to zawsze mozna wlozyc oprawke od H3 w hample i w kierunki i w steczny :satan: :satan: :satan: :satan: :satan:

insider
25-07-2006, 09:57
no tez mozna.... ale wiesz.. czym wiecej kombinacji, nasze autko staje sie jednym wielkim eksperymentem, o ktorym wie tylko wlasciciel... a pozniej jak kupi ktos od nas takie auto.... to bedzie ladnie sie wkurzal, ze malo co bedzie pasowalo mu z seryjnych rzeczy... :terefere:

Raftaj
25-07-2006, 11:06
Tak zrobiłem próbę z tylnią lampą, przyciemniłem tylko migacz. Już od dawna myślałem co zrobić z tymi "LAMPIONAMI" bo nie bardzo mi się podobają a lexus style do MDO ni hu hu nie pasuje.
Wykonałem próbę z folią i wyszło tak :
http://img86.imageshack.us/img86/4391/lampytylniehy8.th.jpg (http://img86.imageshack.us/my.php?image=lampytylniehy8.jpg)

LaBobas
25-07-2006, 12:54
no tez mozna.... ale wiesz.. czym wiecej kombinacji, nasze autko staje sie jednym wielkim eksperymentem, o ktorym wie tylko wlasciciel... a pozniej jak kupi ktos od nas takie auto.... to bedzie ladnie sie wkurzal, ze malo co bedzie pasowalo mu z seryjnych rzeczy... :terefere:E tam kolega panikuje :beer: :metal :satan: Trzeba miec wyobraznie :)) :)) :)) :))