PDA

Zobacz pełn± wersję : Wielka pro¶ba o ocenę MKIII



lorak1980
03-06-2013, 11:00
Witam ponownie!

Przepraszam że zakładam nowy temat, ale proszę Was o ocenę tegoż auta: http://otomoto.pl/ford-mondeo-ghia-C29162333.html
szukamy z żon± auta i tak naprawdę juz cierpliwo¶ći powoli nam brakuje do tych samochodów. Bo jak nie bity to malowany a to znowu silnik do roboty.
Sprzedaj±cy Ľle o tym aucie nie mówi podobno cały w oryginale zero rdzy, silnik pracuje bez zarzutu.
Podał mi nr Vin WF05XXGBB51J67450

Proszę o ocenę gdyby okazał się wart zakupu to w sumie mam nie daleko by go zobaczyć na żywo.

Michał-Tbg
03-06-2013, 11:26
Rozkodowałem Ci VIN:

Główne funkcje
Data produkcji: 19.01.2001
Model pojazdu: Mondeo 2001-2007
Typ nadwozia: 5-Drzwiowy Sedan
Wersja: Seria 50
Silnik: 2.0L Duratec HE SEFI (145PS)
Przekładnia: 5-biegowa ręczna - MTX75
Napęd: LHD FWD
Przełożenie przekładni głównej: 4.06
Norma emisji spalin: 2000 EEC (EEC 7)
Klimatyzacja: Automatyczna Regulacja Temperatury
Obszar: (+)"NL"
Lakier: Srebrny Stardust (metaliczny)
Kolor wnętrza: Light Graphite
Materiał we wnętrzu: Basket
[Kliknij, aby zmniejszyć]

Mniej ważne funkcje

Wyprodukowany W Zakładzie Genk
Poziom marketingowy 1
Bez wyposażenia RSO
(-) SVP
Bez el. uk. stabilizacji toru jazdy
Bez wyświetlacza ostrzegawczego
Ok. przednie zamykane 1 dotknieciem
Okna tylne zamyk./otwierane 1 dotkn
Z Ogrzewaną Szybą Przednią
Elektr.Regulowane Lusterko Wsteczne
Elekt.ster.ogrz.podwój.luster.zewn.
Z Ogrzewanym Fotelem
Z Ogrzewanym Fotelem
Z Elektr. 2-Kier.Reg.Siedz.Kierowcy
Z regulatorem siedz. kier. 8 kier.
Z reczn.2-kier.reg. siedz.pas
Bez sprzegu przyczepy
Ze zdalnym otwieraniem drzwi
Z Wycier./Spryskiwacz. Szyby Tylnej
Z Ogrzew. Dyszami Spryskiwaczy
Z wycier./sprysk. reflektorów
Bez Szyberdachu
Air Curtain Restrnt LH
Kurtyna powietrzna - prawa strona
Deployable Anti-W'Lash Restr
Z intel.ograniczn. pod.pow.kierowcy
Z 'intel.'ograniczn.pod.pow. pasaz.
Z boczną podusz.pow.- str. kierowcy
Z boczną podusz.pow.- str. Pasażera
ze stalowym kolem zapasowym
Ze Standard.Amortyzatorami Tylnymi
6.5 X 16" koła z felgą alu.
205/55VR-16 BSW Tyre
With Conventional Spare Tyre
Nakrętki kół zabezp. p. kradzieżą
Z Zawieszeniem Standardowym
Z Hamulc. Tarczowymi Na Cztery Koła
Bez wspomagania awaryjnego hamulców
Bez Trakcyjnego Układu Przeciwobr.
Z Przeciwobrot. Systemem Trakc.
Wlot filtru zapachów w pasie podok.
Ze Sterowaniem Prędkością
Bez Komputera Paliwowego
Bez czujnika zblizeniow.przy cof.
6000CD RDS EON
Pakiet wyposażenia systemu ICE 4
Bez anteny szerokopasmowej
CD Storage Box
Z Czterema Głośnikami
Bez ukł. zapewn.rozrywki rodzinie
Bez Sterow. Radiem Na Kolumn. Kier.
Ze Sterow.Radiem Na Kolumn. Kierown
Reflektor ksenonowy
Z Przednimi Lampami Przeciwmgieln.
Bez Regulacji Ustaw. Reflektorów
Z automatycznym ster. reflektorów
Z przyciemniani oswietl zest wskaz

Wygl±da nieĽle, chociaż z pewno¶ci± sprzedaje go handlarz; 8 poduszek itp...Posiada oryginalne dywaniki z przodu, alufelg brak, komora silnikowa wypicowana ("wyszykowany"), ciekawe co pisze na zbiorniczku wyrównawczym. Je¶li masz niedaleko, moim skromnym zdaniem warto go obadać. A co do przebiegu...hm, fotel kierowcy trochę wygnieciony, mój ma blisko 200 ty¶ i tak nie wygl±da, ale może jeĽdził jaki¶ "Big Man"...

lorak1980
03-06-2013, 11:59
Z Hamulc. Tarczowymi Na Cztery Koła
Bez wspomagania awaryjnego hamulców
Bez Trakcyjnego Układu Przeciwobr.
Z Przeciwobrot. Systemem Trakc.


... komora silnikowa wypicowana ("wyszykowany"), ciekawe co pisze na zbiorniczku wyrównawczym. Je¶li masz niedaleko, moim skromnym zdaniem warto go obadać. A co do przebiegu...hm, fotel kierowcy trochę wygnieciony, mój ma blisko 200 ty¶ i tak nie wygl±da, ale może jeĽdził jaki¶ "Big Man"...

Co to oznacza z Vin że nie ma ABS-u?
Co¶ tam pisze na tym zbiorniczku hmmm czyżby był wymieniany, ale okaże się na żywo. Co do przebiegu to twierdzi że ma tak jak pisze bo kupowany od starszego pana. Ale wiadomo jak handlarze mówi± byle by sprzedać.

mirpo
03-06-2013, 12:06
Patrz±c tylko na zdjęcia to warto by obejrzeć na żywo, bo może być fajny egzemplarz. Szkoda tylko że kto¶ podmienił alusy na stal i nie ma bata od anteny... Niestety silnik wymyty więc możesz nie zobaczyć wycieków i tego typu zjawisk w komorze :(
A na baniaku płynu chłodz±cego jest napisane "-25 i co¶ tam", więc chyba kto¶ badał temperaturę krzepnięcia.
Przebieg bardzo mały - ciekawe czy to auto emerytowanego niemca, który rocznie robił jedynie około 11 tys. kilometrów ?!
Z drugiej strony w naszym kraju uważa sie, że auto z przebiegiem ponad 200 tys. to już kończy swój żywot :) więc chciał nie chciał trzeba korygowac licznik do sprzedaży :)

lorak1980
03-06-2013, 14:34
A na baniaku płynu chłodz±cego jest napisane "-25 i co¶ tam", więc chyba kto¶ badał temperaturę krzepnięcia.
Przebieg bardzo mały - ciekawe czy to auto emerytowanego niemca, który rocznie robił jedynie około 11 tys. kilometrów ?!
Z drugiej strony w naszym kraju uważa sie, że auto z przebiegiem ponad 200 tys. to już kończy swój żywot :) więc chciał nie chciał trzeba korygowac licznik do sprzedaży :)

Co do przebiegu to twierdzi że od emeryta go kupił, więc może jako¶ zbytnio ten przebieg nie kombinowany. Wybieram się go na żywo dzi¶ obejrzeć więc zobaczymy co i jak. Po powrocie dam znać.

wrx
03-06-2013, 15:41
jak nie ma rdzy to może rzeczywi¶cie siedział w garażu, bo w tych modelach to albo rdza albo lakierowane

Woytas
03-06-2013, 18:27
tutaj masz pewne auto

http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-0-benzyna-ghia-C29201414.html

sk±d to wiem ... sam nim jeĽdziłem 5 lat, sprzedaje kolejny wła¶ciciel jakby kto¶ był zainteresowany szczegóły na priv

lorak1980
03-06-2013, 23:48
http://otomoto.pl/ford-mondeo-ghia-C29162333.html

Byłem widziałem i powiem tak rewelacji zbytnio to niema. Prawa strona było na 100% robione. Natomiast przebieg dużo cofnięty, widać ewidentn± zużyt± kierownicę oraz gałkę zmiany biegów.
Tak więc jakiego¶ zbytnio szału to nie zrobiło na mnie.
Szukamy więc dalej.

yanush91
04-06-2013, 15:02
ja nosze sie z zamiarem sprzedazy/wymiany swojego mk3, pisz na priv jesli bylbys zainteresowany

lorak1980
10-06-2013, 09:41
Auto zakupione więc temat do zamknięcia.