PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Gdzie są nakrętki śrub od sanek z tyłu w kombiaku?



lukkison
12-06-2013, 15:35
Nietypowy problem mam - przy okazji wymiany zawieszenia i odkręcaniu sanek z tyłu w moim kombiaku, jedna śruba była przerdzewiała i pękła.
Pozostałe trzy wymieniłem, ale ta jedna jest już nie do użytku. Usiłowałem od góry znaleźć gdzie jest dojście do tej śruby w podłodze. Przy przednich sankach miałem podobnie, ale tam w podłodze jest zaznaczone gdzie ciąć żeby dostać siędo nakrętki.
Ktoś potrafi dokładnie zlokalizować gdzie trzeba dziurę zrobić? Wiem tylko, że jest to w okolicy oparcia tylnej kanapy, ale dokładnego miejsca nie mogę namierzyć, a nie chcę ciąć na ślepo.

zizitop901
12-06-2013, 16:28
są 3 na strone 2 za kołem u góry i jedna na dole na wysokości pasty w kirunku do silnika.

---------- Post added at 16:25 ---------- Previous post was at 16:23 ----------

dziwnie napisałeś 1dna pękła a 3 wymieniłeś a śrub jest 6 to co z pozostałymi dwoma?

---------- Post added at 16:27 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

ja tak kombinuje że musisz zdjąć plastikowe nadkole i wtedy albo ciąć albo będzie tam otwór rewizyjny. od góry raczej nic nie zdziałasz a jeśli to pokaleczysz podłoge strasznie.

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

rozwierć to co zostało

luki1557
21-06-2013, 20:21
jak nie masz dostepu to rozwierć nagwintuj i szpilke albo nowa srube.
Nie raz ta nakretka potrafi luzna sie zrobić i wtedy szpilka i dobrze ja obspawać wiem ze tak nie powinno sie robić ale jest rozwiazanie zawłaszcza ze tylko jedna ukręciłeś.