PDA

Zobacz pełną wersję : chcę kupić mkIV



Mikoll
11-07-2013, 13:26
Witajcie,
jestem nowy na forum ponieważ szukam dobrego auta i zastanawiam się co możecie mi doradzić.
najważniejsze chyba to silnik tzn chce olej ponieważ na trasie mniej spali i wyjdzie bardziej oszczędnie niż benzyna prawda? Robie 50 km dziennie na trasie i troszkę miasta. Jak radzice tzn pojemność, ile koni aby tą budę uciągnął bez problemu. Na co patrzeć przy zakupie?
w oko wpadło mi to auto:

http://otomoto.pl/ford-mondeo-125km-navi-alu-klimatronik-zad-C29249370.html

elektroniki duzo i dobrze, kobita też bedzie jeździć więc się przyda
co o nim myślicie?

Pozdrawiam

Mateusz1989
11-07-2013, 23:09
Myślę, że jak kupować to 2,0 tdci. 1,8 TDCI to trochę za mało...Myślę, że przy takiej ilości kilometrów diesel Ci się opłaci. Auto z Gniezna więc trzeba być podwójnie czujnym. Jeżeli jesteś świeży w temacie Mondeo to uważaj na jedną kwestię: w Mondeo handlarze grubo kręcą przebiegi! Dlaczego? Bo się da:)) Ford prowadzi tylko rejestr napraw gwarancyjnych, a informacje w nim są tylko przetrzymywane przez rok, potem usuwane. Jedyna możliwość to dzwonić za granicą i pytać czy serwisowali takie auto. Dodatkowo Mondeo Mk4 po 300 tys. mogę mieć wnętrze w bdb stanie i to dodatkowo zwodzi kupujących. Życzę powodzenia w poszukiwaniach!

Mikoll
12-07-2013, 10:32
dzięki za info, mieszkałem w Gnieźnie całe życie, dopiero od 2 lat w koło Poznania, wiem jak jest w naszej pierwsej stolicy:) robi się wiele z niczego:)
no wlasnie chciałbym kupić coś nowszego moze 2009 rok i domyślam się że może mieć sporo nakulane

Mateusz1989
12-07-2013, 11:23
Mikol poszła do Ciebie wiadomość na priv.