PDA

Zobacz pełną wersję : Gazik do mondeo?



a-paolo
16-05-2005, 16:50
Hello All!
Mam pytanko co do zagazowania mondka. Do wyboru mam:
- "Lovato"+butla 53 l. w koło + 1 rok gwar. = 1900zł
- "BRC" + butla 43 l. w koło + 1 rok gwar. = 2300zł
- "LPI" + butla 53 l. w koło + 2 lata / 60 tys. gwar. = 2100zł
W związku z tym, że jestem zielony co do instalacji, proszę o radę. Która z nich będzie najlepsza. Osobiście skłaniam się do "LPI" ze względu na długi okres gwarancji. Lecz może się mylę.
..."Osiołkowi w żłobie dano..."... :)
Na jakich instalkach jeździć, jakie chwalicie, a jakim mówicie dziękuję?

fordziak76
16-05-2005, 17:08
Cześc Ja nie mam gazu i jestem zadowolony
zanim zagazujesz zastanow sie 3razy
Bez urazy dla gazownikow , nie jestem przeciwnikiem gazu
Pozdrowienia :beer:

a-paolo
16-05-2005, 17:28
Hymmmm... Do niedawna jeździłem diesl'em, ale coś mnie podkusiło i kupiłem benzynkę. Człowiek nieprzyzwyczajony do tak szybkiego spadku wsazówki "fuel", aż włos się jeży. Przy ropce tankowałeś raz i jeżdziłeś, jeździłeś... , a teraz lipa. Więc podjęłem decyzję, że zagazuję moję autko i ciut przyoszczędze. :)

pingwin
16-05-2005, 18:25
W instalkach najwazniejsze jest nie to kto jest producentem, a to kto Ci ja montuje. Nawet najtansza instalacja, fachowo zalozona bedzie dzialac ok, a nawet najlepsza sekwencja moze sporo krwi napsuc uzytkownikowi jak montuja partacze. Generalnie - nie poganiaj gazownikow! Ja wyprosilem zeby mi sekwencje w jeden dzien zalozyli i potem z 10 razy musialem na poprawki jezdzic. Ale to moja wina.

Co do tego co napisales tutaj, to nie znam sie na instalkach innych niz moja wlasna. Zwroc tylko uwage na pojemnosc zbiornika. Pamietaj ze wlejesz do niego tylko 85% objectosci, wiec im wiekszy tym lepszy.

Sensowanie wyglada "LPI", ma 2 lata gwarancji, a to o czyms swiadczy. No i butla wieksza.

Pozdrawiam,
pInGwIn