PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka nawigacja między 400-700 zł



CoastBasse
19-08-2013, 15:53
Cześć,

wiem że były podobne tematy ale wszystkie dotyczyły raczej tańszych nawigacji.
Szef kazał zamówić mi coś do firmy co będzie dobre i niezawodne

Czyli przede wszystkim zależy nam na tym aby była mało awaryjna

Musi posiadać mapy całej europy na start

Najlepiej aby miała 5'

Musi być dość szybka

Może posiadać takie bajery jak zestaw głośnomówiący, rejestrator jazdy czy inne takie.

rafantek
20-08-2013, 03:52
osobiście używam od roku Modecoma free way mx2 (ale bez HD) bez zarzutu. Szybka, dobra jasność ekranu. Wcześniej Mio Moov Spirit S555 również bardzo ok. Obie nawigacje z AutoMapą

marcinoo
29-08-2013, 16:41
Ja ostatnio też zamawiałem nawigacje dla swojej firmy. Zastanawiałem się nad TomTom’em lub Garminem. Obie nawigacje są bardzo dobre, ale w efekcie końcowym wybrałem TomTom Go 500 (http://www.nawigacja-samochodowa.com.pl/content/page/pl/menu/nawigacja/lepsze/Go500.html), głównie ze względu na darmową aktualizację map. Nawigacja szybka i prosta w obsłudze, mapy dokładne. Do tego kilka fajnych funkcji. Myślę, że w tej cenie to najlepsza nawigacja, ale możesz się jeszcze rozejrzeć za innymi modelami.

rafantek
29-08-2013, 23:56
a no i moim zdaniem trzeba rozgraniczyc nawigacje jako urządzenie i program jako mapy. Mysle ze w dalszym ciagu automapa ma najlepsze pokrycie, choc reszta ja mocno goni. Dla mnie wazne tez bylo samo urzadzenie (szybkosc dzialania, łapania fix oraz jasnosc ekranu)