PDA

Zobacz pełną wersję : [All] Zanim założysz temat



CoastBasse
16-09-2013, 09:18
Postanowiłem napisać parę informacji które ułatwią i przyśpieszą spełnianie próśb o VT.

1. Zdjęcia muszą być jak największej rozdzielczości, aby długi bok zdjęcia miał przynajmniej 1024 px

2. Zdjęcia muszą być dobrej jakości ( bez kaszy na zdjęciu, jasne,ostre,nie poruszone)

3. Jeśli chcesz wstawienia innych felg do auta, najlepiej gdyby były one na aucie i pod podobnym kątem, lepszy efekt końcowy

To chyba tyle, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to niech dopisze. Wszystkim to pomoże :)

kodex
16-09-2013, 22:27
1. Zdjęcia muszą być jak największej rozdzielczości, przynajmniej 1024x768 px
Proponuję w punkcie 1 napisać, ze długi bok zdjęcia powinien mieć co najmniej 1024px

2. Zdjęcia muszą być dobrej jakości ( bez kaszy na zdjęciu, jasne)Nie poruszone, ostre!

Tomasz
19-09-2013, 21:02
Po wymianie PW z kodex-em jest pomysł aby tematy zrealizowane zamykać. Jeżeli ktoś chciałby dołożyć jakąś modyfikację w swoim temacie może zgłosić raportem o otworzenie tematu, tak aby ta sama osoba nie zakładała kolejnego. Myślę, że powinno to ułatwić Konradowi przeszukiwanie sub-forum.

CoastBasse
19-09-2013, 21:35
Po wymianie PW z kodex-em jest pomysł aby tematy zrealizowane zamykać.

W zasadzie dobry pomysł tylko trochę to utrudni forumowiczom życie bo będą musieli wysyłać raporty. Może na razie wrzucić taką informację na górę i zobaczymy jak to będzie? :hmm:

Tomasz
19-09-2013, 22:27
Uwierz, że znacznie więcej będzie roboty z zamykaniem niż z otwieraniem. Mało kto robi dodatkowe modyfikacje, a posty typu "mam felgi białe, zielone i czerwone, które wybrać, ale najpierw zrobię glebę" przestaną się pojawiać. Powinno być prośba - wykonanie - podziękowanie i koniec. Każdy ma swój temat pod nickiem więc będzie mu łatwo znaleźć, jak również graficy nie będą mieli problemu ze znalezieniem jak będą pamiętali komu robią vt. Tematy zamknięte, nieodświeżane będą z automatu spadały niżej, będzie mniej do szukania.