PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś widział czy ktoś wie??? MK3



Mahico
25-09-2013, 08:41
Witam,
Czy ktoś widział czy ktoś wie coś na temat tego mondka?

http://allegro.pl/show_item.php?item=3575757623

Szykuję się na wyjazd po niego i mam nadzieję że coś mi podpowiecie.

Właściciel osoba prywatna rzeczowy konkretny i nie wyłapałem w rozmowie telefonicznej żeby kręcił.

Do tego co w ogłoszeniu powiedział jeszcze ża rozrząd cały zrobiony i nowa turbina.

pawelt89
25-09-2013, 08:54
Witam,
Czy ktoś widział czy ktoś wie coś na temat tego mondka?

http://allegro.pl/show_item.php?item=3575757623

Szykuję się na wyjazd po niego i mam nadzieję że coś mi podpowiecie.

Właściciel osoba prywatna rzeczowy konkretny i nie wyłapałem w rozmowie telefonicznej żeby kręcił.

Do tego co w ogłoszeniu powiedział jeszcze ża rozrząd cały zrobiony i nowa turbina.

Za bardzo się nie znam w doradzaniu i oglądaniu fur, bo chętnie bym pomógł.
Auto prawdopodobnie stoi u mnie w mieście.
Gdyby to była Pb to bym porównał ze swoim troche ale TDCI to nie mam co porównywać. Ale jakbym mógł w czymś pomóc to pytaj :) Jakby mi sie udało to wezmę jakiegoś kumpla i obejrzymy auto. A kiedy po niego chcesz jechac?

sssV
25-09-2013, 09:16
Jak juz mowilem, za tyle kupuje sie zdrowe i wychuchane MKII na spasie a nie MKIII w dieslu.
To nie jest biedronka i promocji nikt nie robi.

tomzyl
25-09-2013, 09:52
Skoro rozrząd wymieni to co mu się dziać musiało? To nie nissan gdzie łańcuch się rozciąga i potrafi wystrzelić silnik na generalny remont... I nowe opony i klocki? Promocja?;)

pawelt89
25-09-2013, 09:58
Szczególnie w naszej okolicy auta do tanich nie należą.
Trochę za tanio. No chyba, że ja przepłaciłem?

Mahico
25-09-2013, 10:09
Za bardzo się nie znam w doradzaniu i oglądaniu fur, bo chętnie bym pomógł.
Auto prawdopodobnie stoi u mnie w mieście.
Gdyby to była Pb to bym porównał ze swoim troche ale TDCI to nie mam co porównywać. Ale jakbym mógł w czymś pomóc to pytaj Jakby mi sie udało to wezmę jakiegoś kumpla i obejrzymy auto. A kiedy po niego chcesz jechac?

pawelt89
Wybieram się w sobotę rano. więc jeśli udało by się Tobie na niego zerknąć to będę wdzięczny za informacje.


Potrzebne mi MK3 a nie MK2. Zdaje sobie sprawę że tanio że jest wielkie prawdopodobieństwo że nie pojeździ ale jest to ryzyko które muszę podjąć gdyż budżet większy już nie będzie. Dlatego was niepokoję, chce zrobić wszystko aby zmniejszyć jak najbliżej możliwość kipienia trupa.

sssV
25-09-2013, 10:12
Zdaje sobie sprawę że tanio że jest wielkie prawdopodobieństwo że nie pojeździ ale jest to ryzyko które muszę podjąć gdyż budżet większy już nie będzie. Dlatego was niepokoję, chce zrobić wszystko aby zmniejszyć jak najbliżej możliwość kipienia trupa.
Zacznij szukac 1.8pb w slabej wersji, moze cos znajdziesz a jak znajdziesz to nie zbankrutujesz przy pierwszej naprawie.
Co zrobisz gdy w takim dieslu padnie turbo po tygodniu albo turbo + wtryski + pompa + dwumas :hmm: Naprawa tego to duzo wiecej niz cena wywolawcza. :zakrecony:

linkgrabber
25-09-2013, 11:32
za to będzie dużo dolewał oleju :hehe::hehe:

Jak już szukasz diesla to odpuść sobie tdci i szukaj tylko TDDI w takich pieniadzach, w tym budżecie najlepiej coś przedartego czy ze zniszczonym lakierem ;)

pawelt89
25-09-2013, 20:08
za to będzie dużo dolewał oleju :hehe::hehe:

Jeśli chodzi o 1,8 Pb to ja z olejem problemów nie mam:)

jak znajdę chwilę to podjadę :D :)