PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Radio JVC KD-R421 Szum w głośnikach



york84
08-10-2013, 22:34
Witam.Zdecydowałem się napisać bo mam problem po podłączeniu radia.Wcześniej posiadałem radio Forda 6000cd i nic mi nie szumiało.Natomiast tu bez względu czy płyta cd czy pendrive wraz ze wzrostem głośności w tle jest szum który słychać bardziej podczas zmiany utworu lub zakończenia ( nie gra muzyka ).Szum wzrasta wraz ze zwiększaniem głośności, nie jest stały.Szukam przyczyny tej sytuacji.Czy może to być wina przejściówki czy czegoś innego?Czy może w radio coś jest nie tak.Prosiłbym o pomoc bo radio fajne ale szumy niszczą całą radość.

frobek
12-10-2013, 09:01
To radio tak ma, że szumi. Miałem kiedyś do testowania mojego adaptera model KD-R721 i też szumiało.

york84
12-10-2013, 11:26
Dzieki kolego za info.Miałem okazje je kupić ale jednak się niezdecydowałem-pozostałem przy oryginalnym

Tycak
14-10-2013, 20:58
To radio tak ma, że szumi.
Nie znam tematu :niewiem:
Miałem ten model u siebie, znajomemu poleciłem i również ma ten sam model. Nie spotkałem się z podobnym problemem ani u siebie, ani u niego aby coś mi szumiało... oczywiście oprócz szumu powietrza towarzyszącego trochę większej prędkości np. na autostradzie :hehe: