PDA

Zobacz pełną wersję : Stuki w bagażniku



stefek
18-05-2005, 13:20
Coś mi stuka z lewej strony w bagażniku. Sprawdzałem już półkę - nie stuka, klapa docisnięta na zamku, wymontowałem już co się dało i dalej stuka. Co to może być i co jeszcze muszę sprawdzić. ratujcie, bo te stuki doprowadzą mnie do szału.

Pozdrawiam
Jestem nowy na tym forum.
Mam MKI '94 hatchback

Kafar
18-05-2005, 13:26
Dla pewności podciągnij zamek klapy bagażnika do góry albo obwin końcówkę w klapie tasmą izolacyjną, może to rejestracja?Albo te zakichane plastiki które też nie są najcichsze, albo oparcie masz niedomknięte od oparcia?

krmt76
18-05-2005, 13:26
może masz wywalone amory.

Truszek
18-05-2005, 13:37
A może rura wydechowa łomoce gdzieś pod samochodem i przenosi się odgłos do kuferka?

wiesio33
18-05-2005, 16:52
Ja miałem też takie stuki i myślałem że to w bagażniku a okazało się że to łącznik stabilizatora dolna guma się rozpadła i łącznik stukał o wachacz

v1tek77
18-05-2005, 17:24
Tak jak koledzy pisali z namierzeniem stuku bedziesz miał niezłą zabawe :satan:
U mnie pukala rura wydechowa o srodkowy wieszak a glowe dawalem sobie uciac, ze cos mi puka w bagazniku. :))

pingwin
18-05-2005, 17:29
Ja tez myslalem ze mi w bagazniku cos puka, a to tlumik sie obijal o pogloge :).

Pozdrawiam,
pInGwIn

szczerba
18-05-2005, 17:35
Coś mi stuka z lewej strony w bagażniku. Sprawdzałem już półkę - nie stuka, klapa docisnięta na zamku, wymontowałem już co się dało i dalej stuka. Co to może być i co jeszcze muszę sprawdzić. ratujcie, bo te stuki doprowadzą mnie do szału.

Pozdrawiam
Jestem nowy na tym forum.
Mam MKI '94 hatchback

Złóż tylne oparcie i wsadź tam kogoś (tak by głowę miał w bagażniku) niech słucha w czasie jazdy i po kolei eliminuje miejsca skąd może dochodzić stukanie.

wojmax
04-09-2009, 10:18
Ja miałem też takie stuki i myślałem że to w bagażniku a okazało się że to łącznik stabilizatora dolna guma się rozpadła i łącznik stukał o wachacz

mnie tez guma sie rozpadła i łącznik wypiłował w otworze spory półksiężyc, prawie na pół wielkości oryginalnego otworu ? co z tym zrobić ? czy musze wymienic wachacz na nowy, czy może jakoś da się go uratować ?

dzozew
10-09-2009, 22:15
Na 99% będzie to łącznik stabilizatora z belką skrętną.zużyte gumy!Rada jak będziesz wymieniał łączniki to owiń szkotą stabilizator bo będzie już wytarty,i nawet jak dasz nowe gumy to będzie czaskac.Ja tak robię cały czas i dłużej się nie czaska. A te stuki tak się niosą,i człowiek myśli ż to z bagarznika. pozdro :)

rustin
10-09-2009, 23:40
Czym owinąć?