PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Gdzie kupić interfejs do podłączenia laptopa z kompem



Marcinsik
07-09-2006, 06:49
Witam
Jak w temacie chce kupić tzn. interfejs do gazu poradżcie może znacie jakąś dobrą strone gdzie moge kupic ów interfejs.
Mam w moim mondeo zamontowaną sekwencję ale mechanicy nie mogą (lub nie chcą) dobrze ustawic wskazania poziomu gazu w centralce na desce. A za każdym razem musze oczywiście płacić. Chce kupić ów interfejs i samemu spróbować , znalazłem ciekawą strone www.ac.com.pl/autogaz/stag200/ opisali krok po kroku jak prawidłowo ustawić komp gazu łącznie z wskazaniem gazu.

lyssy
07-09-2006, 07:55
www.allegro.pl ? :)

Jaka instalacja? Jak rozumiem z postu, STAG200?

insider
07-09-2006, 08:28
o ile sie nie myle, to zeby poprawnie ustawic wskazania poziomu gazu, masz chyba w sofcie takie suwaki, badz na sztywno wpisujesz wartosci liczbiowe w zakresie od 0 do max w programie i odpowiednio dzielisz to sobie, zeby odczyty byly poprawne....

jaki masz czujnik poziomu gazu na butli oraz czy masz butle w kole czy "beczke" ?

bo jak masz toroidalna butle (czyli w kolo) to zapomnij ze bedzie prawidlowo pokazywalo poziom... roznice beda we wskazaniach smiem twierdzic ze nawet o 5 litrow wzgledem stanu faktycznego

krzys-68
07-09-2006, 08:57
Dokladnie tak,mala plaska butla i wahania czujnika spore.wszyscy uzytkownicy ze sporym stazem na LPG jeżdza na liczniki dziennego przebiegu :))

zacny
17-09-2006, 11:05
Mam co prawda drugą generację ale z kompem Landii i miałem problem z przełączaniem. Kupiłem interfejs na allegro u jednej z mocno reklamującej się firm i rewelacja ,odpalił od razu i poustawiałem wszystko jak trzeba a jeszcze pokazał ze TPS pokazuje złe napięcie. Koszt fejsu jest równy usłudze u gazownika.