PDA

Zobacz pełną wersję : Magnesówka a deszcz i śnieg



cesu
07-09-2006, 12:16
Jak wygląda sprawa magnesówki podczas deszczu i śniegu? Lepiej sobie dać spokój z taką anteną podczas takich warunków atmosferycznych? Czy może po prostu wystarczy że postawie taką antenę na suchy dach(wytre szmatą itp)?

Mamut
07-09-2006, 13:38
jeśli chcesz mieć porysowany dach to możesz tak robić.
Lepiej podkleić folią samoprzylepną w miejscu gdzie ją stawiasz, a przed oczywiście wytrzeć.
a nie lepiej antene na reling lub na dach i tylko odkręcać w razie potrzeby?

WBmondeo
07-09-2006, 14:14
nie polecam magnesówki bo podczas deszczu dostaje sie pod magnes woda i gdy go nie zdejmujesz a samochód stoi na słońcu powstaje takie dziwne odbicie na lakierze. ja magnesówke tez przerabiałem i czasem ja zakładam do drugiego samochodu ale na chwile gdy lece nim w trase, a w swoim mam załozona stałke Indiane presidenta zamiast anteny radiowej i jest OK. Jak duzo jezdzisz z antenka od CB to racvzej stałe szkoda zabawy i dachu w ciage zdejmowanie, zakładanie i rysowanie.

sourner
10-09-2006, 22:35
Witam
trochę się nie zgodzę z kolegami - mam magnesówke a pod nią podklejony na dachu kawałek folii żeby nie rysować lakieru w deszczu nie ma problemu nie wiem jak w zimie bo jeszcze nie testowałem.

fazerwml
30-01-2007, 12:33
u mnie magnesówka jest na gumie i jest oki czy deszcz czy snieg

30-01-2007, 16:13
u mnie magnesówka jest na gumie i jest oki czy deszcz czy snieg


u mnie sytuacja podobnie wygląda - tylko guma... raz tylko przymarzła...

norbi333
30-01-2007, 20:17
mam u siebie magnesówkę i nie zauważyłem żadnej różnicy w jej zachowaniu,czy to w czasie deszczu czy podczas opadów śniegu,jedynie co ważne to trzeba wytrzeć do czysta miejsce przyklejenia anteny