PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o sprawdzenie mk3



vivaldi2002
03-11-2013, 23:50
Witam,

http://otomoto.pl/ford-mondeo-navi-dotyk-skora-ghia-titanum-C31155667.html , czy auto warte bo cena ciekawa ?

Pozdrawiam

jareckimondeo
04-11-2013, 09:52
jak dla mnie cena bardzo niska bo 11700 zł już po opłatach a tym bardziej jak pisze że jest to rok 2006 to już całkiem no chyba że poprostu ktoś nie wiem w jakich kwotach takie samochody ludzie sprzedają.
ale warto się zastanowić czy nie za tanio

vivaldi2002
05-11-2013, 20:09
właśnie tego się obawiam. \Ale z drugiej strony pozostaje w pogotowaniu 3-4K na wszelkie naprawy ...

RalfiX78
05-11-2013, 20:20
Wiesz te 3-4 tyś może być mało, radziłbym ci poszukać czegoś innego. Żeby nie ładować się w minę, jest łatwiej niż myślisz kolego.

jareckimondeo
06-11-2013, 09:17
powiem tak z mojego doświadczenia jak kupowałem Mk3 a wiedziałem od kogo kupuje i wiedziałem że przepłacam niż tzw okazje ale na dzień dzisiejszy cieszę się jazdą bezproblemową a kupić samochód "OKAZYJNIE" i później wkładać bez przerwy to myślę żadna przyjemność.
lepiej poszukaj coś naprawdę godnego polecenia a zapas który posiadasz zostaw sobie na przyjemności :)

saper
06-11-2013, 10:44
Taka jest prawda, bo i ja chce sprzedać, ale jest problem, bo cena ciut wyższa i przebieg niekręcony czy cena wysoka nie moim zdaniem normalna, no niestety dobre rzeczy muszą być ciut droższe od złomu sprowadzonego ledwo, co od Turka. Teraz mam nauczkę nie naprawiać auta markowymi czesciami, tylko spawać, łatać i wsadzać chiński złom. Każde auto chyba oprócz nowego szczególnie kilku letnie ma jakieś usterki, większe czy mniejsze. Ludzie chcą, aby nasto letnie auto było jak nowe, to szparka nie ta, to zderzak, to błotnik malowany, przecierz taki auto w dalszym ciągu jest bezwypadkowe, pytam jak cholera przez naście lat utrzymać auto w stanie nienagannym auto, to przecież jeździ i się zużywa. Takie super okazje nie istnieją, co handlarz, który co dopiero kupił auto u Turka może o nim wiedzieć. Moje też ma dwie tuleje na wahaczach do wymiany reszta porobiona pompa, wtryski, hamulce, piasty, itp. to, co musi się zużyć po nast. latach jeżdżenia. Oczywiście było dwóch handlarzy tylko, z czego urwać jak skubnąć faceta, który, no niestety zna się lepiej od nich na autach i tu zaczynają się głodne kawałki dla laików. Ostrzegam wszystkich przed handlarzami, co wam wypisują bzdur typu, igła, salonowy, super stan od Niemca a co ten Niemiec nie jeździł u Niemców auta się nie zużywają przebiegi ,obojętnie jaki rok od 120 tyś do 180 tyś km śmiech na Sali, nie wszystko złoto, co się świeci po samych zdięciach to można ocenić pejzaż.

kipkey
06-11-2013, 11:25
Ja dokładnie rok temu kupiłem 2006 rok za 9800.Auto było kupione w polskim salonie.Przez ten rok zrobiłem 35000 km i wymieniłem tylko klocki,tarcze i jakiś przegub.Może to też taka sama okazja,trzeba jechać,zobaczyć,sprawdzić w jakimś warsztacie- może warto.

saper
06-11-2013, 12:10
Dokładnie-trzeba jechać,zobaczyć,sprawdzić w jakimś warsztacie

linkgrabber
06-11-2013, 12:14
ten koleś ogłasza same takie "perełki"

jak dla mnie nie warto nawet jechać ;)

Zderzakiem przednim ktos gdzieś uderzył i listwa chrom trzyma sie na opaskach.

A co do tej ceny 9800 za 2006 rok to miałeś kolego więcej szczęścia niż rozumu ;) Gdybym mial blisko to pewnie pojechalbym z ciekawosci to obejrzec ale wiekszosc aut za takie pieniadze nie nadaje sie po prostu do jazdy

To, że ktoś miał trochę szczescia to nie znaczy, że reszta bedzie miała. Naprawa pompy + wtryskow kosztuje wiecej niż polowa wartosci tego co zaplaciles


Jak to powiadają oszczędny dwa razy płaci ;) Ale każdy ma własny rozum i gdyby było mk3 tdci w biedronce za 5 tys to pewnie ktoś też by kupil :up:

koalowy
06-11-2013, 23:07
jak to powiedział jeden z klientów musi mnie być stać by kupić diesla
- dwumas układ wtryskowy to podstawowe pięty achilesa w tym modelu zaciski tył

a ze zdjęć to brak zdjęć od strony kierownika czyżby fotel zajechany gdzie dywaniki? nie ma zdjęć silnika
zresztą chyba robione zorką5 już moje żelazko robi lepsze fotki
cena 9999 a w ogłoszeniu ze 11700 z opłatami i to nie wszystkimi :/