PDA

Zobacz pełną wersję : Pilna prośba o opinie MK2, 2.0 pb, 1998 r



Kvojt
13-11-2013, 00:08
http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-2-0-CID5-ID48KhN.html#ea18109c5c
Mój kolega z pracy jedzie jutro rano oglądać/kupić mondeo mk2, 2.0pb, 1998 r, chłopak słabo zna się na samochodach a ja nie mogę mu pomóc osobiście bo nie ma mnie w Warszawie. Poniżej wrzucam link do aukcji może ktoś z was widział/zna ten samochód lub może coś zauważy na zdjęciach. Mnie na pierwszy rzut oka rzucił się złażący lakier bezbarwny z maski i błotnika, duża szczelina między maską a błotnikiem (chyba był dzwon), wytarta mocno gałka dźwigni biegów (a przebieg rzekomy 178 tys), wersja ghia a klamki w drzwiach czarne i na błotniku oznaczenie clx...jak dla mnie to złom/składak powypadkowy ale może się mylę. Z góry dzięki za opinie.

SzakalRbk
13-11-2013, 00:33
Co do maski masz racje, niech obejrzy przód dobrze, podłużnice, chociaż to i tak spawa się od strony komory silnika więc ciężko widoczne.
Najlepiej zobaczyć gdy maskę otwieramy i zamykamy. Jak schodzi się zatrzask, czy odskakuje w którąś stronę z powodu przeciążeń.

koalowy
13-11-2013, 00:56
3 rodzaje kołpaków :)

przejchac sie podjechac na stacje diagnostyczna jak mu nie szkoda 50zł to niech przejedzie scieżkę u dianosty szarpaki amoki hamulce ...