PDA

Zobacz pełną wersję : co myslicie o tym mondeo?



martin1977
20-11-2013, 16:59
http://allegro.pl/ford-mondeo-2-2tdci-155ps-navi-skora-oplacony-i3711792925.html

Titeq
20-11-2013, 19:29
Pewnie w dupe uderzony. Tylna klapa od bagaznika malowana, brak napisu Mondeo. Skóra na kanapie z tylu za kierowca jakos dziwnie pomarszczona.

Pucek_TM
20-11-2013, 20:17
U ojca w mondeo też się tak skóra na kanapie zrobiła

RalfiX78
20-11-2013, 20:24
Pewnie w dupe uderzony. Tylna klapa od bagaznika malowana, brak napisu Mondeo. Skóra na kanapie z tylu za kierowca jakos dziwnie pomarszczona.
To że napisu nie ma na klapie, nie jest jednoznaczne z tym że ktoś mu w kuper wjechał.

Pucek_TM
20-11-2013, 20:40
No własnie. U siebie sam wywaliłem.

Titeq
20-11-2013, 22:41
Pewnie w dupe uderzony. Tylna klapa od bagaznika malowana, brak napisu Mondeo. Skóra na kanapie z tylu za kierowca jakos dziwnie pomarszczona.
To że napisu nie ma na klapie, nie jest jednoznaczne z tym że ktoś mu w kuper wjechał.

Fakt, ale duze prawdopodobienstwo ze klapa byla malowana i wypadaloby dokladniej przyjrzec sie tyłowi.

RalfiX78
20-11-2013, 22:48
Pewnie w dupe uderzony. Tylna klapa od bagaznika malowana, brak napisu Mondeo. Skóra na kanapie z tylu za kierowca jakos dziwnie pomarszczona.
To że napisu nie ma na klapie, nie jest jednoznaczne z tym że ktoś mu w kuper wjechał.

Fakt, ale duze prawdopodobienstwo ze klapa byla malowana i wypadaloby dokladniej przyjrzec sie tyłowi.
Kolego ja miałem podobnie w poprzednim samochodzie (golf mkV), jak go kupowałem było oznaczenie modelu jak i silnika. Po około 5 miesiącach znudziło mnie to i po prostu zdjąłem je. Co do trzepania samochodu pod kątem wypadkowości, wydaje mi się że powinien być każdy tak brany.

artax
20-11-2013, 22:58
Ja takze mam auto kupione w Belgi .Nie ma oznaczen bo zamawiający nie chciał.Po rozkodowaniu vin ;bez aplikacji/naklejek.Sprawdz po rozkodowaniu czy masz o tym wzmiankę .
pzdr

WojtekMK2
20-11-2013, 23:28
Frajerzy z BMW 1,6 - doklejają sobie znaczek M(pakiet) obcinają sprężyny, zakładają komin od parowozu i czują się wielkojajeczni.
Od posiadaczy BMW - intelektualnie wyżsi* posiadacze Mondeo z diabłem pod maską nie afiszują się tym.
I o to chodzi, by nie blefować, tylko zaskakiwać.

Pucek_TM
21-11-2013, 00:00
Frajerzy z BMW 1,6 - doklejają sobie znaczek M(pakiet) obcinają sprężyny, zakładają komin od parowozu i czują się wielkojajeczni.
Od posiadaczy BMW - intelektualnie wyżsi* posiadacze Mondeo z diabłem pod maską nie afiszują się tym.
I o to chodzi, by nie blefować, tylko zaskakiwać.
Zapomniałeś dodać, że z bmw e36, e30, e34. Bo inne jak na przykład e60, e90, albo jedynka to fajne fajne :)