PDA

Zobacz pełną wersję : [Nadwozie] Folia samoprzylepna ochronna



kepa
04-12-2013, 12:57
Witam. Zastanawiałem się, czy napisać to w dziale detailing, czy tuning...
Co myślicie takiej folii... (http://allegro.pl/samoprzylepna-folia-ochronna-progi-zderzaki-11x50-i3688786562.html) (nie jest to żadna reklama!)

Zastosowałbym taką do dwóch rzeczy:

1. Pod chlapacze (myślę, że byłaby lepsza niż oryginalna, biała naklejka)
2. Na progi z przodu i z tyłu. Jeśli faktycznie po przyklejeniu nie widać, że było coś naklejane to może być fajowa sprawa.

Tylko jak to może być w praktyce? Jak będzie sobie radziła taka oklejona blacha? Korzystał ktoś z takowej?

kodex
07-12-2013, 23:15
Hmmm... z progami to może być fajna sprawa, nawet jak by było delikatnie widać to i tak nie byłoby tragedii

skamil89
08-12-2013, 01:30
Ja juz się spotkałem z taka folia w nowych audi na progach. Nawet nie było widać ze cos było naklejone .

lukaszs
13-12-2013, 15:53
yariski takie coś chyba fabrycznie mają, widać ale niegłupio to wygląda

kepa
13-12-2013, 17:35
Nie wiem jak wy, ale ja sobie takie coś zamówię i okleję na wiosnę.
Ponad to miałem lakierowane progi od góry, bo pod chromowaną listwą zaczęło się już co nieco robić. No i sobie tak myślę, że teraz spokojnie na oklejone progi będę mógł z powrotem przykleić te listwy bo fajnie wyglądają.

gnieciuch
14-12-2013, 21:53
miałem taki coś na dachu pod antenę CB - nawet nie było śladu że coś jest przyklejone fajna sprawa

w moim drugim aucie mam tak obklejoną maskę z przodu i skończyło się malowanie i punktowanie maski od kamyków :)

polecam fajna sprawa :)

jarros
15-12-2013, 10:22
miałem taki coś na dachu pod antenę CB - nawet nie było śladu że coś jest przyklejone fajna sprawa

w moim drugim aucie mam tak obklejoną maskę z przodu i skończyło się malowanie i punktowanie maski od kamyków :)

polecam fajna sprawa :)

A mozesz zapodać zdjęcie jak to wygląda na masce? I jak dużo tej folii jast naklejone?

acid311
15-12-2013, 14:12
osobiście polecam taką http://allegro.pl/tesa-auto-tasma-ochronna-przezroczysta-naprawcza-i3801611353.html nawet mycie myjką pod ciśnieniem jej nie ściągnie :hmm: praktycznie jej nie widać a i cena atrakcyjna bo rok temu za identyczną płaciłem 70 zł :red:

gnieciuch
18-12-2013, 22:55
A mozesz zapodać zdjęcie jak to wygląda na masce? I jak dużo tej folii jast naklejone?

z chęcią ale w międzyczasie autko jakby to powiedzieć .... się troszkę pogniotło :), i nie zrobię wam fotki.
obklejone miałem ok 15-20 cm takiej foli dobrze przyciętej i doklejanej w lecie na ciepło i ładnie się zaprofilowało, dodatkowo koniec miałem "cieniowany" (folia nie jest gruba ale znajomy co mi kleił uciął ją jakoś pod skosem) tak że nie było jej widać
lepszy efekt daj obklejenia całej maski - wtedy w ogóle nic nie widać ale mi było szkoda kasiory na folie