PDA

Zobacz pełn± wersję : Swiece i kable WN



Tauros
17-02-2005, 11:36
Sluchajcie szybkie pytanko i licze na szybko odpowiedz...Dzisiaj z ABSCARU przysylaja mi swiece i kable WN...I tu mam pytanko czy te swiece trzeba jakos smarowac tak jak pisze w Etzoldzie, czy od razu mozna zakrecac?? Jakies sugestie co do samego dokrecania swiec?? po dokreceniu dociagac jeszcze o 90 stopni tak jak pisze Etzold??...Mam nadzieje, ze odstep fabrycznie od razu bedzie 1,3mm, ze nic nie bede musial doginac :) Dzieki za odp. O kable sie nie pytam bo tu nie ma chyba zadnej filozofii co do montazu...

Slavo1
17-02-2005, 13:07
Ja montowałem ¶wiece bez żadnej filozofii, tylko przerwę zmniejszyłem na 0,8 bo mam LPG. A tak pozatym pół roku wszystko :bigok:

Tauros
17-02-2005, 13:53
Ja montowałem ¶wiece bez żadnej filozofii, tylko przerwę zmniejszyłem na 0,8 bo mam LPG. A tak pozatym pół roku wszystko :bigok:
Ok, spoko, dzieki :beer: Wlasnie 5 minut temu dostalem przesyleczke :metal :bigok: wiec moze sie zabiore jeszcze dzisiaj za wymiane jak czas pozowli :)

wrozek
17-02-2005, 14:07
więc pewnie co¶ w tym jest.

Tauros
17-02-2005, 16:33
No i wymienilem...Zarowno swiece jak i kable WN byly posmarowane jakims smarem wiec :bigok: :beer: Wiec nie bylo problemu czy smarowac czy nie :)
No i jeszcze pare wrazen po pierwszym dniu jazdy na nowych swieczkach i kabelkach...Jest o niebo lepiej niz wczesniej, rano juz mi nic nie piszczy po uruchomieniu, ogolnie jest :metal :beer: Dodam ze tego i tego nie wymienialem...dlugoooooo...wstyd sie przyznac ile :satan: