PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Przekładka instalacji gazowej



st60
04-01-2014, 19:48
Witam. Czekam już tylko na rejestrację i mogę śmigać furą, żeby było taniej chciałbym założyc instalację gazową, chłopak który mi sprzedawał samochód powiedział że ma używaną bo jak złomował identyczny pojazd to wymontował.Chce za nią 600zł + 300 za montaż. Czy warto czy zakładać nową i mieć gwarancjęna wypadek awari?

Nie wiem też czy najpierw nie poprawić silnika bo coś się grzeję jak stoję dłużej, poprzedni właściciel zamontował wlot ma masce i pod spodem zrobił dziurę żeby więcej powietrza wpadało, tylko że ten wlot robił sam i wyszedł mu krzywybo robił sam
:( więc raczej będę go musiał zdemontować.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Moja lunia

http://i1369.photobucket.com/albums/ag216/zdjecia00/123_zpsc22200f5.jpg

texasbbq
04-01-2014, 19:54
Jak masz kasę na nową to pewnie, że lepiej nową. Jeśli uznasz, że nie ma sensu pakować 2gi raz tyle w nową to z demontażu instalacja to również dobre rozwiązanie (o ile ma komplet papierów do niej). Jaka to instalacja, którą proponuje Ci ten koleś? Zwykła czy sekwencja? Cena jeśli chodzi o zwykłą jest dużo za duża - jeśli sekwa dobrej firmy - można ją strawić.

Co do grania się auta poszukaj na forum a znajdziesz rozwiązanie.

Co do zdjęcia auta - dział "Nasza Flota" zaprasza do pochwalenia się.

st60
04-01-2014, 20:01
Dzięki za odpowiedz. Nie wiem jaka to instalacja,nie znam się ale zadzwonie do niego o informację i dam znać :)

texasbbq
04-01-2014, 20:06
Nie wiem jaka to instalacja,nie znam się

Jak ma podajnik główny to zwykła. Jak pojedyncze wtryski to sekwencja. Najprostszy sposób dla laika by rozpoznać.

No i zapytaj jakiej firmy jest sterownik i wtryski jeśli to sekwa.