PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Jak to jest z tą sekwencją do V6?



brytyjczyk
18-09-2006, 21:17
Z racji tego iż za miesiąc palnuje gazowanie juz zaczęłem dzwonić po gaziarzach. Na razie Fugazi, Czakram i Auto-Linia (wszystkie Kraków).
W Auto Linii zakładałem w poprzednim autku i bardzo sobie chwaliłem ich montaż - niestety jak się dowiedziałem tamten instalator już tam nie pracuje.

Wszyscy rozradzili mi 2 generację.
Zatem wybór padł na sekwencję. Ale wszyscy jak jeden brat mnie natraszyli że niełatwo to załozyć. Problem z tym że przewody między listwą a wtryskami powinny być jaknajkrótsze (do 15 cm) a jak sie okazuje do V6 niełatwo to założyć bo przewody mają około 25cm.
Mozna to zobaczyć na sąsiednim wątku w którym kolega pyta się "Jaka to instalacja - V6"
To że MUSZĄ mieć bezwzględnie tą sama długośc to już wiem.

Proszę podeślijcie mi zdjęcia waszych instalek sekwencji w V6. Będę bardzo wdzięczny: bengamin@poczta.onet.pl

Macie jeszcze jakieś uwagi?
Są podobno jakies tanie instalki polskie ale miałbym problem z częściami zamiennymi więc wolę cos do czego dostanę cześci zamienne na zachodzie. Ceny jak widzę kształtują się w okolicach 3500 bez VATu (potrzebne mi tylko świadectwo homologacji) rachunek i tak mi się nie przyda a nie chce mi się później kombinować ze zwrotem VATu.

MietasM
18-09-2006, 21:26
Z racji tego iż za miesiąc palnuje gazowanie juz zaczęłem dzwonić po gaziarzach. Na razie Fugazi, Czakram i Auto-Linia (wszystkie Kraków).

Zdecydowanie polecam Fugazi. Sam zakładałem u nich dwie instalki i poleciłem kilku osobom, które były bardzo zadowolone. Auta jeżdżą i nic się z nimi nie dzieje :metal