PDA

Zobacz pełną wersję : Po paru latach przerwy chcę wrócić do Mondeo - parę pytań o MKIII 2.0 TDCi 130KM



xDonx
20-01-2014, 22:27
Witam, MKI sprzedałem w 2001 i kupiłem Focusa I a teraz w związku z większymi potrzebami przewozowymi planuję powrót do Mondeo tym razem MKIII w kombi i do tego z silnikiem 2.0 TDCI 130KM po lifcie czyli 2004 i nowsze. Wiem ~ co pada w tych silnikach ale jestem zdecydowany na diesla.
Pytanie na początek o w miarę aktualne koszty napraw popularnych dla tego silnika i sporego przebiegu - ile trzeba dać za wtryski, pompę i dwumasę ze sprzęgłem.

W okolicy pojawiło się "wszystkomające" Mondeo jednak już z rozmowy wynika, że ładnie to jest na zdjęciach.
Sprowadzone na handel, stan licznika wiadomo nawet dla handlarza za mały, pewnie wtryski padnięte jeszcze niby nie świecą ale bardzo twardo pracuje, rdza na drzwiach i klapie, dwumasa co najmniej niepewna i jak się szybciej jedzie szumi wiatr z tyłu przy drzwiach a resztę jadę oglądać w czwartek po prostu jest tak blisko, że z ciekawości chcę zobaczyć.
Raz było już wystawiane chyba w listopadzie 2013 oczywiście w takiej cenie nie poszło a dodatkowo może coś jeszcze mu jest.
Jest podany VIN wrzuciłem w e-tisa i niby ok moc dziwna ale to pewnie jakaś "eko" modyfikacja. Wstawiam link do ogłoszenie jakbyście zerknęli i powiedzieli ewentualnie na co zwrócić uwagę może po VINie znajdziecie coś więcej niż ja ( poprzednią aukcję - sprzedający ten sam ).

http://www.rzeszowiak.pl/ford-mondeo-20-tdci-ghiavinwf0wxxgbbw3m42562rok-produkcji-2003przebieg-185-4701193