PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Wymiana wydechu



wrx
11-02-2014, 13:13
moj mechanik poinformował mnie ze na wiosne mam sie przygotowac do wymiany ukladu wydechowego. Teraz go pospawal ale na wiosne trzeba bedzie to zrobic. Jak tak poszukalem to do MKIV kombi nie znalazlem zamiennikow :( Cos wiecie na temat takowych (jesli tak to w jakie firmy warto isc a jakie zdecydowanie sobie odpuscic)? Jak z waszymi ukladami wydechowymi w MK4? (dodam ze w 10letnim MK3 nie bylo z tym klopotu)

Netoper
11-02-2014, 13:34
Podjedź do najbliższego zakładu tłumikarskiego i zobacz co zaproponują.
Często jest tak że jak oni załatwiają graty i ich robocizna, to wychodzi w cenie jakbyś sam gdzieś tylko tłumik kupił.

MondeoManiac
11-02-2014, 15:23
U mnie na razie jest git! Trochę buczał podczas ataku zimy, ale jak się okazało to wina leżała po stronie lodu...:boshe:
Co do wydechu, nie masz DPF-a, więc chyba z zamiennikami nie powinno być problemu. Przecież to popularne auto:up:

gregor75
11-02-2014, 21:20
Bardzo często wypalają się dziury w samej rurze, w okolicach haków mocujących, a sam tłumik końcowy jest jeszcze ok. Jeżeli tak jest to kup samą rurę ( element ten jako część zamienna występuje jako dwa elementy- rura oraz tłumik końcowy).

wrx
12-02-2014, 17:33
jakby tak bylo to przezyje :) musze skoczyc nakanał i zobaczyc co w trawie piszczy zeby nie dac sie wpuscic w niepotrzebne koszty

chrzaszczuhg
18-08-2014, 19:02
a ja mam pytanie zgubilem box tylni podczas jazdy zerwal sie i zgubilem go czy musze kupic oryginalny czy moge wstawic inna koncowke? a jezeli koncowke moge inna kupic to jaka byla by najlepsza chodzi mi tez zeby byl basowy wydech . mk4 2.0 tdci 140bhp chatch