PDA

Zobacz pełną wersję : opony lato 205/55/16



spajder77
10-03-2014, 19:33
witajcie koledzy ponieważ zbliżamy się do sezonu letniego mam pytanko do was w temacie opon . Niestety czeka mnie kupno ale tylko i wyłącznie nowych oczywiście w dobrej cenie zastanawiam się nad Uniroyal RainExpert czy RainSport 3 macie jakieś doświadczenia a może inne propozycje? Proszęo pomoc Pozdrawiam

rezulteo opony
12-03-2014, 01:46
Witamy,

O modelu RainSport 3 jest osobny wątek i tam jest już sporo informacji, natomiast jeżeli chodzi o drugi model to pod linkiem: Uniroyal RainExpert (http://www.rezulteo-opony.pl/opony-uniroyal/opona-rainexpert/testy-opon-2051) są przedstawione wyniki testów. Oczywiście radzi sobie ona bardzo dobrze ze zjawiskiem aquaplaningu, słabiej wypada przy hamowaniu na suchej nawierzchni i w dziedzinie oszczędności. Generalnie opona ta jest taką klasyczną do jazdy dla osobówek, a model RainSport 3 jest przeznaczony do jazdy bardziej sportowej.

Pozdrowienia,

Rezulteo

michalec21
12-03-2014, 19:16
spajder 77, jeśli szukasz opon to mam na sprzedaż 4 nowe yokohamy advan neova ad08r, właśnie w rozmiarze 205/55/16 z 2013r , kupiłem je do siebie ale nie wchodzą mi w nadkole. Jeśli jesteś zainteresowany to się odezwij na pw :)