PDA

Zobacz pełn± wersję : Przedłużacz przewodu od gruszki



worldman
27-09-2006, 15:24
Koledzy jak w temacie, czy jakis przedłuzacz do Unidena 520 da rade gdzies dostac??
Szukałem na allegro ale nie ma :wall:

altoot
27-09-2006, 18:30
Co Ty Piotru¶...?
Zamontowałe¶ CB w bagażniku? :))

krzys-68
27-09-2006, 23:55
Koledzy jak w temacie, czy jakis przedłuzacz do Unidena 520 da rade gdzies dostac??
Szukałem na allegro ale nie ma :wall:Samemu przedluzyc trzeba :satan:

BS
28-09-2006, 09:25
ciach kabelki bo raczej gniazdek nie dostaniesz :satan:

krzys-68
28-09-2006, 10:20
Co Ty Piotru¶...?
Zamontowałe¶ CB w bagażniku? :))Nie wiem jak przy Unidenie ale przy TTI spokojnie "gruszka" siega na tylne fotele :banan:

worldman
28-09-2006, 11:25
Co Ty Piotru¶...?
Zamontowałe¶ CB w bagażniku? :))

No cóż trzeba jako¶ przed lepkimi recami sie zabezpieczać :))

A tak poważnie to chciałem mieć gruszkę po prawej stronie mimo iż radio mam w "fabrycznym miejscu" :)
Ale jeżeli nie ma przedłuzek to ja ciachać nie bede :( bo to CB moze mi się jeszcze przydać :))

sebastian_w
28-09-2006, 14:24
Samemo trzeba zrobić.
Dwa wtyki, do nabycia prawie w każdym elektroniku, kawałek kabla lutowniczka w dłoń i już jest przedłużacz :)
Koszt nie wielki, a jak cieszy :metal

To może jeszce gniazdo wczepić w pulpi i odkręcać gruchę :)
Ja tak mam, gniazdo w za¶lepce po przyciskach i podł±czone do radyjka. :)

Luca
28-09-2006, 15:18
A tak poważnie to chciałem mieć gruszkę po prawej stronie mimo iż radio mam w "fabrycznym miejscu" :)


Może to grozić obwi±zaniem kabelkiem r±k albo kierownicy (zawsze to lepiej, niż wokół szyi :satan: ) przy jednoczesnej rozmowie i wykonywaniu jakich¶ manewrów na drodze :)) :)) :)) :))
Osobi¶cie mam gruchę po prawej ręce, ale czasem łapię się, że podczas konieczno¶ci zmiany biegu i tak przekładam j± do lewej, bo wygodniej - w sumie lewa ręka to tylko kierunkowskazy i "poganiacze" :satan: , bez jednego i drugiego można się chwilę obej¶ć :terefere: , a bieg czasem trza zmienić, jak się skala kończy :)

:metal :beer: :bigok:

worldman
28-09-2006, 15:48
ajajaj no to koledzy mi powiedzieli¶cie, wyjdzie na to że załoze sobie dwie gruchy :)) jedna z lewej druga z prawej :)
A i jeszcze pomy¶lę o gruszce nad głow± :)) jak prawdziwy kierowca TIR-a :terefere:

altoot
28-09-2006, 16:42
Zara zara...


ja mam po prawej :)

sebastian_w
28-09-2006, 19:21
Bo widzisz Przemu Twoje mondzio jest nie typowe 8O :metal

altoot
28-09-2006, 20:43
Bo widzisz Przemu Twoje mondzio jest nie typowe 8O :metal

a czym różni się od MDO worldmana? http://www.autocentrum.pl/gfx/m/otepienie.gif

:niewiem:

sebastian_w
28-09-2006, 22:06
nie tak dumam :)

Ostatnio zauważyłem i sprinter ma też takie cudownae miejsce na g±bkę, gdzie oczewi¶cie też siedzi cb. Trzeba Kolegów od sprinterów zapytac jak radz± sobie z gruch± w lewj łapie :metal

worldman
29-09-2006, 00:24
Bo widzisz Przemu Twoje mondzio jest nie typowe 8O :metal

a czym różni się od MDO worldmana? http://www.autocentrum.pl/gfx/m/otepienie.gif

:niewiem:

Jak to czym?? Moje jest fajniejsze :) ==> TD to brzmi dumnie :satan:

altoot
29-09-2006, 01:32
Jak to czym?? Moje jest fajniejsze :) ==> TD to brzmi dumnie :satan:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

a nie możesz tego radia zamontować tak jak ja mam?

demontaż to 2 minuty... no chyba ze w miescie chcesz używac, wtedy to może byćrzeczywi¶cie uci±zliwe.

worldman
29-09-2006, 09:10
No wła¶nie w mie¶cie też używam czesto ale to i tak rodzi pewne problemy ponieważ tak na dobr± sprawę jak kto¶ zajrzy do mojego MDO to widzi że wisi tam sobie CB

krzys-68
29-09-2006, 09:25
nie tak dumam :)

Ostatnio zauważyłem i sprinter ma też takie cudownae miejsce na g±bkę, gdzie oczewi¶cie też siedzi cb. Trzeba Kolegów od sprinterów zapytac jak radz± sobie z gruch± w lewj łapie :metalJest to tylko kwestia przyzwyczajenia :))

chuck
07-10-2006, 16:27
ja radyjko wcisn±łem w podłokietnik i wszyscy maj± blisko a jak zamkne to go nie widać :))

altoot
24-10-2006, 23:25
ja radyjko wcisn±łem w podłokietnik i wszyscy maj± blisko a jak zamkne to go nie widać :))

a jakie masz radio?
Zebrowan schowka w podłokietniku nie ciałe¶?

chuck
01-11-2006, 19:17
Mam unidena 520 a żeberek nie ci±łem tylko odrobinę się odgieły i trzymaj± radio sztywno.Mam takie 2 radyjka więc znam na pamięć pokrętła i nie muszę odrywać wzroku aby co¶ ustawić a nawet jak podłokietnik jest przymknięty słychać całkiem dobrze