PDA

Zobacz pełną wersję : stuki jak migacz



burton
22-05-2005, 21:54
kurde od jakiegos czasu po stronie kierowcy czyli w lewym konciku konsoli slycze dzwiek identyczny z migaczem (prawie taki sam ton)
dzieje sie tak np na wertepach i ogolnie podczas jazdy. czy ktos z was sie z tym spotkal???
nie powoduje to zadnych innych efektow poza dzwiekowymi draznieniami mnie. niestety jestem sluchowcem i mam tego po dziurki uszu:(((

Kafar
22-05-2005, 22:10
kurde od jakiegos czasu po stronie kierowcy czyli w lewym konciku konsoli slycze dzwiek identyczny z migaczem (prawie taki sam ton)
dzieje sie tak np na wertepach i ogolnie podczas jazdy. czy ktos z was sie z tym spotkal???
nie powoduje to zadnych innych efektow poza dzwiekowymi draznieniami mnie. niestety jestem sluchowcem i mam tego po dziurki uszu:(((

Tak,ja miałem, okazało się że spalił się ten przerywnik od migaczy, później migacze działały a on bzyczał ciągle, później migacze zaczęły szwankować.Wymieniłem ten element, z tego co wiem to teraz mam od audi:)troche głośniej pstryka przy wrzuceniu migacza ale już się przyzwyczaiłem.

remik07
24-05-2005, 11:01
dzieje sie tak np na wertepach i ogolnie podczas jazdy. czy ktos z was sie z tym spotkal???
nie powoduje to zadnych innych efektow poza dzwiekowymi draznieniami mnie. niestety jestem sluchowcem i mam tego po dziurki uszu:((([/quote]

a nie zwróciłeś uwagi , czy przy okazji nie mruga lampka oświetlenia wewnątrz?jeśli tak , to winien będzie któryś wyłącznik krańcowy (ten montowany w drzwiach)

burton
24-05-2005, 11:38
wlasnie nie ma zadnych innych objawow: ani wizualnych ani zapachowych... migacze migaja jak trzeba a lampki w srodku bez zmian...
mam zwieche ... moze to przy kierownicy cos... juz nie wiem sam

Tomex
24-05-2005, 12:41
A może łącznik stabilizatora popukuje. Ja też miałem takie stuki których nie mogłem skojarzyć skąd są. Jak został wymieniomy łacznik zniknęły jak ręką odjął.

Kafar
24-05-2005, 13:07
wlasnie nie ma zadnych innych objawow: ani wizualnych ani zapachowych... migacze migaja jak trzeba a lampki w srodku bez zmian...
mam zwieche ... moze to przy kierownicy cos... juz nie wiem sam

mówie ci że raczej na 100% będzie to co opisałem wyżej.załatw sobie skadś taki przekaźnik i chociaż na próbe.ja ci ceny nie powiem bo mój ojciec z tym robił