PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o ocene mk3 2004r. 1.8 SCI



frodo84
24-04-2014, 13:31
Napiszcie co sądzicie o tym egzemplarzu:

http://otomoto.pl/ford-mondeo-6-biegowy-C32863524.html

Z powodu nietypowego silnika (wiem że nie do LPG i nie zależy mi na tym) o którym wszędzie piszą że jest kiepski na początku go odrzuciłem, ale użytkownicy takich wynalazków których opinie udało mi się znaleźć jakoś go chwalą więc może warto. Poza tym ten symboliczny przebieg zastanawia...

slowik
24-04-2014, 14:26
Widać uszkodzony grill , z przodu z prawej strony jest większa szpara między błotnikiem i zderzakiem , środek widać ze ok żadnych większych uchybień nie widać na zdjęciach ...przebieg mało realny chyba że tylko dziadek w niedziele na działkę jeździł :D hehe ....jakbyś jechał go oglądać to sprawdź przedni pas i wszystkie szyby czy rocznikowo się pokrywają...bo coś mi się wydaję że auto miało jakąś kolizje może delikatną ale jednak. A opiniami o tym silniku się nie przejmuj , sprawdź dobrze wszystko i jeżeli będzie Ci pasowało to bierz cena jest w granicach rozsądku ...dziwy mnie tylko że nie dodali zdjęcia z pokazanym silnikiem , a z bagażnikiem tak :)

O TDCI też mówili że kiepski ale jakoś jeżdżę :D To już nie są te stare sliniki 1.9 TD które był nie do zajechania i wiadomo że w tych nowszych konstrukcjach z czasem coś wysiada. Pozdrawiam

PS. A i tak uważam że TDCI jest mniej awaryjny niż dzisiejszy TDI od VW...u nich to bloki pękają :D

frodo84
24-04-2014, 17:37
Dzięki slowik za spostrzeżenia tylko nie umiem dostrzec tego uszkodzonego grilla. Co do przebiegu to jak najbardziej postaram się go zweryfikować, chociaż sam jeżdżę ok. 7,5k km na rok więc wierze że są tacy ludzie.

slowik
24-04-2014, 22:58
Dzięki slowik za spostrzeżenia tylko nie umiem dostrzec tego uszkodzonego grilla. Co do przebiegu to jak najbardziej postaram się go zweryfikować, chociaż sam jeżdżę ok. 7,5k km na rok więc wierze że są tacy ludzie.

Grill jest uszkodzony na wysokości lewej lampy :)

frodo84
26-04-2014, 20:04
No teraz widze o co Ci chodzi. Cały czas wydawało mi sie że to jakiś cień albo refleks świetlny. Miałem go wczoraj jechac ogląda ale okazało sie że jast "na praniu tapicerki". W przyszłym tygodniu go obejrze. A w miedzy czasie znalazłem coś takiego:

http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-2003-rok-1-8-benzyna-CID5-ID5IL7W.html#b2a7ac2205;promoted

Napiszcie co sądzicie. Jedna z niewielu prywatnych ofert w mojej okolicy wiec zwróciłem na nią uwage. Prosze o opinie

kevin27
26-04-2014, 23:19
Pierwszy właściciel
+
Oferta od Osoby prywatnej
+
felgi z oponami zimowymi gratis
=
nie ma sie nad czym zastanawiać :)

jechać i kupować :)