PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Co Panowie powiecie na to?



Bert_777
04-10-2006, 23:45
1. http://www.audiocar.pl/galeria/pana-lamp/fotka07.JPG
2. http://www.car-audio.com.pl/produkt.php?id=180
3. http://www.audiocar.pl/zdjecia/denon-z1/z1.htm

rc23
04-10-2006, 23:52
wybrłbym Denona :metal
Clarion kojarzy mi się ze wzmacniaczem z lat 80'
a sprzęty z tych lat wyglądały średnio jak dla mnie :satan:
Panasonic to już "odpust" kompletny powinien raczej nazywać się Panasonix :))

m3hoo
05-10-2006, 00:01
Panasonic gra u mnie już kilka lat (z konieczności) i wiem, że następnym razem sprzętu tej firmy nie wybiorę (przynajmniej jeśli chodzi o car audio).
Jeśli chodzi o Clariona, z dotychczasowych doświadczeń powiem, że jest to solidna marka z dobrymi podzespołami, o ile nie mówimy o klasie budżetowej. Podobnie z Denonem. Z resztą, większość firm, które lat temu kilkanaście produkowały jedynie sprzęt z górnej półki, w chwili obecnej ma do zaoferowania także sprzęt o przeciętnej jakości - prawa rynku.
Patrząc na stylistykę, wybrałbym Clariona - najbardziej pasuje do nowoczesnego auta. Jeśli chodzi o dźwięk, i tam musiałbym najpierw posłuchać :skromny:

insider
05-10-2006, 00:29
Panasonic - feee...
Clarion chcial udowodnic chyba ze mozna duzo przyciskow i pokretel zmiescic na jednym radiu..

DENON - widac profesjonalizm w wykonaniu tego radyjka... wizualnie najlepiej, i pewnie gra tez najlepiej... :metal

Marq
05-10-2006, 09:39
Hehe, chłopaki kwestia gustu, pomijając to coś w środku, to akurat mi się Panasonic podoba, po prostu klasyczny wygląd lat 80-tych z analogowymi wskaźnikami. Tylko środek bym mu jeszcze zienił. :)

BS
05-10-2006, 09:46
powiem tak- jako stacjonarny sprzęt to taki panasonic były suuper ... ale powiem szczerze, że jakoś nie widzę tych wskazówek że one będą działać po roku jazdy po naszych dziurawych drogach ... to się pourywa :)) :))

clarion pasuje rozmiarowo ale za to jest drogi i brzydki ... pozostaje denon...

Marq
05-10-2006, 09:59
... ale powiem szczerze, że jakoś nie widzę tych wskazówek że one będą działać po roku jazdy po naszych dziurawych drogach ... to się pourywa :)) :))


No to fakt :)) ale nasze drogi to już zupełnie inna kwestia. Gdyby nie to, to kto wie, pewnie by taki sprzęt trochę posłużył.

Bert_777
05-10-2006, 10:09
Hehe, chłopaki kwestia gustu, pomijając to coś w środku, to akurat mi się Panasonic podoba, po prostu klasyczny wygląd lat 80-tych z analogowymi wskaźnikami. Tylko środek bym mu jeszcze zienił. :)

Człofieku! To "coś" w środku jest najistotniesze! To lampa!

Bert_777
05-10-2006, 10:11
Hehe, chłopaki kwestia gustu, pomijając to coś w środku, to akurat mi się Panasonic podoba, po prostu klasyczny wygląd lat 80-tych z analogowymi wskaźnikami. Tylko środek bym mu jeszcze zienił. :)

Człofieku! To "coś" w środku jest najistotniesze! To lampa!

Marq
05-10-2006, 10:20
Hehe, chłopaki kwestia gustu, pomijając to coś w środku, to akurat mi się Panasonic podoba, po prostu klasyczny wygląd lat 80-tych z analogowymi wskaźnikami. Tylko środek bym mu jeszcze zienił. :)

Człofieku! To "coś" w środku jest najistotniesze! To lampa!

Nie no zgadza się. Tylko mogli to trochę "eleganciej" zrobić, bo tak jakby nie pasowała do reszty troszku. :))

blur
05-10-2006, 10:43
Denon jest extra. Tylko pewnie jakbym miał taki w aucie, to by mi na pierwszym lepszym parkingu wyrwali razem z deską i silnikiem ;).

Jackking88
05-10-2006, 15:27
Panasonic'a wybrał bym ale do domu , jego wygląd to typowe retro , jeszce ta lampa :):) fajny sprzęcik ale do domu . Clarion ......hmmm no cóż chyba chciałpokazać że dyskoteka moze też być w aucie .... :PP a Demon taki jakiś nijaki dla mnei. Wybrał bym jakiegoś Pioneera :P

Bert_777
05-10-2006, 17:23
A tak na marginesie, oto NAJLEPSZY odtwarzacz na naszej planecie:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
I tu było zdjęcie. Niestety, w związku z tym, że otrzymałem ostrzeżenie zdjęcia nie ma i nie będzie. Nie zobaczycie także innych HI END-owych instalacji car audio, ponieważ nie mam w tej chwili możliwości zmniejszenia tych zdjęć.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

I powinien pracować z tym wzmacniaczem

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
I tu było zdjęcie. Niestety, w związku z tym, że otrzymałem ostrzeżenie zdjęcia nie ma i nie będzie. Nie zobaczycie także innych HI END-owych instalacji car audio, ponieważ nie mam w tej chwili możliwości zmniejszenia tych zdjęć.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Bert_777
05-10-2006, 18:03
A do domu, to sobie kup to:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x

I tu było zdjęcie. Niestety, w związku z tym, że otrzymałem ostrzeżenie zdjęcia nie ma i nie będzie. Nie zobaczycie także innych HI END-owych instalacji car audio, ponieważ nie mam w tej chwili możliwości zmniejszenia tych zdjęć.


Przykro mi.

Jackking88
05-10-2006, 19:29
bym se kupił .....ale wtedy bym nei jeździł Fordem tylko Mercem S klasy :P

Oktan
05-10-2006, 21:29
bert777: jeśli nie możesz ich zmniejszyć to wyślij każde z nich na www.imageshack.us tam wybierz Tumbnails 1 i będzie OK

Bert_777
06-10-2006, 13:08
Oktan, mam w tej chwili taką sytuację, że łączę się z netem przez komórę, dlatego unikam wszelkich zbędnych kroków po sieci. Zmniejszył bym sam, ale jak pisałem, nie chwilowo mam dostępu do Photoshopa.

Myslę, że następnym razem poprostu wkleję link do fotki a nie fotkę.

A Ty zanim mi cos brzydkiego klikniesz, poprostu najpierw napisz, bo istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że nie robię tego z premedytacją.

chuck
07-10-2006, 16:07
tia to ja się pochwalę ,że chce mi się takiego
http://www.car-audio.com.pl/produkt.php?id=162
a na razie mam takie retro
http://www.mp3player.pl/go/_info/?id=1081
Pozdrawiam

Tyberiusz
11-10-2006, 17:32
To ja tez sie pochwale :) :) :) :)

http://www.allegro.pl/item131292540_nowosc_radio_samochodowe_z_cd_sony_c dx_s11.html

Jak dla mnie to wystarcza, samochod ma jezdzic przede wszystkim :metal :skromny:

Bert_777
11-10-2006, 17:35
Ale brzydkie ! :satan:

Samochód ma szybko jeździć i ładnie grać.