PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Czemu stacje radiowe się ociągają?? i co z ta navi?



karolcio
06-10-2006, 16:54
Witam!
Jak w temacie...nie zawsze moge liczyć na to, że ogólnopolskie stacje płynnie przejdą z jednej częstotliwości na drugą...Szumi strasznie, trzeszczy i czasem "przeskoczy" a czasem nie...wkurza mnie to!! :jezyk1: Co tu poradzić?
Moj sprzęt to nawigacja orygnalna fordowska VNR9000

I tu drugie pytanie... Czy NIGDZIE nie dostanę płytki z nawigacją Polski? Oczywiście oprócz ASO forda (które w Starogadzie Gd. nie spotkało się z taką nawigacją!!!!! wyobrażacie sobie??) eh....

Może programy p2p jakoweś i sobie ściągne z neta co? Bedzie to działać?
Troszkę załamany jestem bo auto od 4 miesięcy a ja nie wiem, że mam nawigację...porażka....

:wall:

Oktan
06-10-2006, 22:49
z tym "przechodzeniem" stacji to pewnie chodzi ci oto dlaczego odbiornik UKF nie śledzi stacji radiowych ?? a coś takiego jak RDS (Radio Data System) to radio ma ?? i czy jest włączony (w niektórych odbiornikach można to wyłączyć)

kolejna rzecz to sprawdź czy nie masz włączonej opcji "REG ON" - wtedy radio śledzi TYLKO i wyłącznie stacje lokalne zaprogramowane np. w twoim mieście (wiadomym jest że w miarę podróżowania zmienia się częstotliowść nadawania danej stacji)


co do Navi - my się nie zajmujemy piractwem więc radź sobie inaczej -> jesteś nowym user'em i nie chcę od razu traktować cię niestosownie

pozdrawiam
i witam na forum MKP w dziale Car-audio & Tuning :bigok:

karolcio
07-10-2006, 14:52
dzięki za poradę i "wyrozumiałość" heh :satan: