PDA

Zobacz pełną wersję : siedzenia sedan



michu84
28-06-2014, 17:36
Witam, domyślam się ,że było na forum ale nie moge znaleźć, szukajka mnie nie lubi , poluje na HB z 2004 r ale znalazlem fajnego sedana i mam pytanko, wiem juz,że klapa inaczej się otwiera a co z tylną kanapą, bo raz czytam w google ,że sie składa całościowo i siedziska, raz ,że nie na stronie ,że HB pojemność bagażnika sie powiększa a w sedanie nie to jak to w końcu jest??

Jakub
28-06-2014, 23:22
W sedanie też położysz kanapę i oparcie.

cabanos
06-07-2014, 09:43
Odpowiadam troszkę późno, ale jako właściciel obydwu modeli czuję się kompetentny do odpowiedzi na to pytanie. No i wiadomość zostanie dla potomnych :-).
W HTB złożysz siedzisko i oparcie przez co uzyskasz prawie równą podłogę od krawędzi klapy do oparć przednich siedzeń. Siedzisko w HTB jest umocowane na zawiasach przez co ma możliwość ruchu. Oparcie jest dzielone 60/30. W Sedanie złożysz tylko oparcie 60/30. Siedzisko jest zamontowane na zatrzaski przez co nie ma możliwości składania. Rozwiązaniem jest zamontowanie siedziska z kombika lub HTB. Ale moim skromnym zdaniem, posiadanie składanych siedzeń w Sedanie jest nieporozumieniem ze względu na brak możliwości przewiezienia przedmiotów większych gabarytowo.