PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Mondeo MK3 - Wymiana na Navi DENSO - Dotyk



Lukasz2605
19-07-2014, 00:25
Witam

Mam takie pytanie w sprawie navi do mondeo mk3.

Posiadam Mondeo MK3 z 2005r. (Po Lifcie). Chcialbym wymienic moj Panel tzn. Radio Sony 6000CD (takie duze czarne) wymienic na Nawigacje DENSO (Dotykowa) taka jak byla oryginalnie montowana przez Forda. I stad moje pytanie czy duzo trzeba przerabiac, rzezbic itp aby moc Cieszyc sie duzym Panelem dotykowym ??

Jezeli jest sens i mozliwosc wykonania takiego czegos to co musze kupic oprocz Samego Panelu DENSO ???

Pytam poniewaz mam aktualnie Panel klimy osobno i radio tez a DENSO steruje klima sam z siebie.

Bardzo Prosze dobrze zorientowanych lub takich co juz to robili w swoich mondkach o opinie, instrukcje i troszke informacji na ten temat

Pozdrawiam

fundil
19-07-2014, 00:47
Miłej lektury :zakrecony:
http://mondeoklubpolska.pl/showthread.php/129177-Do%C5%82o%C5%BCenie-zestawu-DENSO-do-mk3-przedlifta

Lukasz2605
19-07-2014, 00:55
Eee duzo tego czytania a pozatym z tego co widze po tych zdjeciach i opisach to kooooooppaaaa roboty i troszeczke mnie zniecheciles :P

DonMondeo
19-07-2014, 10:58
Eee duzo tego czytania a pozatym z tego co widze po tych zdjeciach i opisach to kooooooppaaaa roboty i troszeczke mnie zniecheciles :P

Wszystko zalezy jaki masz zapal. Ja w poprzednim mondku chcialem wymienic takie radio Sony na DENSO. Ale mondka tego nie ma a jeat inny juz z DENSO

Z1 Design, a nie bo już Z2

weksla
23-07-2014, 00:13
Jak masz polift z 2005 r to żadna robota. Kupujesz zestaw DENSo z jednego auta (to dosć ważne) czyli, wiązki, touchscreen, napęd DVD, anteny ew. zmieniarka. Wkładasz stary i plug&play podpinasz nowy sprzęt.

saper0422
14-08-2015, 22:32
Koledzy odgrzeje kotleta bo nie chce zakładać nowego wątku. Czy to jest cały zestaw? http://allegro.pl/radio-nawigacja-denso-bluetooth-ford-mondeo-mk3-i5043034941.html ? Chciałbym kupić te radio ale nie wiem czy jest to wszystko czy czegoś brakuje? I jeszcze jedno pytanie, denso ma wejście aux?

ARTi
14-08-2015, 23:15
Na aukcji pisze tylko o radio.

Wysłane mobilnie

DonMondeo
14-08-2015, 23:33
Dokladnie. Ten gosc ma same czesci do mk3 i to w "rzucajacych" cenach.
Jesli dobrze pamietam to ta aukacja to faktycznie same radio

Z1 bo tak

saper0422
15-08-2015, 10:18
Dokladnie. Ten gosc ma same czesci do mk3 i to w "rzucajacych" cenach.
Jesli dobrze pamietam to ta aukacja to faktycznie same radio

Z1 bo tak
Co masz na myśli ze w "rzucających" cenach? Ja nie wiem jak komplet ze wszystkim wygląda, co w nim jest. Od niedawna interesuje się Fordem dlatego jestem w tym zielony. :rolleyes:

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Edit : ogólnie nie zależy mi na navi, chce te radio do muzyki, pasuje do deski oraz dlatego żeby odmłodzić mondka.

ARTi
15-08-2015, 12:05
Weksla napisał na górze co potrzeba. Czyli ekran dotykowy, napęd dvd, kompletne wiązki, konsolę centralną i ewentualnie zmieniarkę oraz antenę gps. Do tego wszystko musi być z jednego auta i lepiej żeby radio nie miało VINlocka bo wtedy nie zaloguje się do Twojego Mondeo i trzeba jechać na IDS żeby odblokować.

Dla samej muzyki moim zdaniem gra nie warta świeczki. Lepiej fabryczne Sony.



Wysłane mobilnie

RafiRypin
20-02-2016, 23:09
Jak masz polift z 2005 r to żadna robota. Kupujesz zestaw DENSo z jednego auta (to dosć ważne) czyli, wiązki, touchscreen, napęd DVD, anteny ew. zmieniarka. Wkładasz stary i plug&play podpinasz nowy sprzęt.wlasnie jestem w trakcie zmiany radia z 6000CD na Denso i nie jest to takie P&P, do radia 6000CD idzie jeden kabel z kostka do radia a w przypadku Denso jest osobna wiązka łączona przy nogach kierowcy, w przypadku zwyklego radia tego nie ma i tu właśnie utknąłem