PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo z zagranicy



Chuco
22-07-2014, 22:36
Siemka
Po pierwsze to chciałem sie przywitać bo jestem nowy na tym forum.
A druga sprawa jest taka że moje mondeo powoli umiera (głównie blacharka) i chciałem się was zapytać o mój szatański pomysł, a mianowicie znalazłem parę takich samych mondeo jak moje na zagranicznych serwisach głównie niemieckich za dosłownie parę euro i pomyślałem sobie że kupie taki samochód z Niemiec i pomyślałem sobie że kupie takiego samego (silnik i kolor) i przełożę naklejkę vin i blach z mojego do tamtego sprowadzonego z Niemiec, ew kupić go jako dawcę części ale to nie rozwiązuje moich problemów z blacharka. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o moim pomyśle. Dodam ze bardzo nie chcę zmieniać na inny model bo ten jest idealny dla mnie i mechanicznie znam jego wszystkie bolączki.
Pozdrawiam
P.S.
Nie chciałbym pod spodem żadnych komentarzy które by mnie obrażały albo obrażały innych użytkowników.

Kromir
22-07-2014, 22:43
Jesli myslisz serio o przelozeniu vinu i blach do innego auta to lepiej zebys zachowal to dla siebie a nie obnosil sie z tym. Na forum nie jestes anonimowy, policja tez ma grupy ktore przeszukuja fora internetowe. Powodzenia

Wymamrotane nie zrozumiale pod nosem

Colorado30
23-07-2014, 08:08
Dzialanie nielegalne , niezgodne z polskim prawem sa zabronione na forum!:hmm:

Chuco
23-07-2014, 11:45
Nie myślę o tym na serio to była chwilowa żarówka :P. Po prostu nie chcę kupować nowego mondeo z zagranicy i go rejestrować bo to są za duże koszta Ale polskie prawo jest w tym stopniu strasznie po**bane. Np. kupie sobie takiego mondziaka dla samych blach i resztę poprzekładam z mojego (które ma przeglad i wszystko pomimo iż jest dużo bardziej zardzewiałe i muszę go rejestrować. w niektórych krajach nie ważne są blachy tylko elementy czynne zawieszenie silnik itp. I tam praktycznie jak zarejestrujesz na siebie jakiś samochód to możesz robić z nim co chcesz ale musi mieć taki sam kolor i silnik.
P.S.
Nie mowie o Ukrainie gdzie nie ma obowiązkowych przeglądów :P

Bajek
23-07-2014, 11:48
Trzy sprawy:
1. Nie uzywamy wuglaryzmow
2. Nie oszukujemy
3. Jak w Polsce tak zle z rejestracja to zarejestruj go sobie gdzie indziej.

Chuco
24-07-2014, 21:40
1. nie użyłem wulgaryzmu został wygwiazdkowany.
2. kogo państwa Polskiego ???? - każdy to robi a was nie oszukałem taki plan cały czas jest
3. Niestety nie mogę
Pozdro. proszę o zamknięcie albo zniszczenie tego tematu. Sm tego nie umiem zrobić