PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] kto z Was ma GAS TECH 500s??



Meli
14-10-2006, 09:22
Mam tą instalkę już ponad rok i same kłopoty. Punkt który instalował mi gaz nie jest w stanie wyregulować jej pożądnie. Może ktoś z Was jeździ na tej instalce i powie mi jak sie ona sprawuje w Mondeo. W jaki sposób mieliscie ją ustawianą, jak Wam zmieniły sie osiągi (benz. gaz), ile pali gazu, itd. U mnie osiągi są nie zadowalające, różnica miedzy gazem, a benzyną jest znaczna, no i spalanie mnie dobija ( w mieście potrafi spalić nawet 18 litrów, a w trasie 14-15) i posiada spóźnioną reakcję na dodanie gazu. Świece, przewody itd. wymienione, sonda lambda na komputerze wykazuje że jest sparwna. Może powiecie mi gdzie ewentualnie zakładaliście tą instalację. Prosze o namiary w okolicach Warszawy, Mińska Mazowieckiego. Wszystkim za wszelkie porady DZIEKUJĘ.
pozdro MELI

robert_4127
16-10-2006, 12:29
Mam założoną taką instalke i musze powiedzieć ,że niemam znią problemów ,Przejechane 10kkm spalanie trasa 8-9 l ,miasto 11-12l .Przełanczanie na gaz bardzo szybko ,przy obecnych temp. po około 1km .
Osiągi -niema różnicy czy to PB czy LPG
proponował bym pojechać do innego autoryzowanego instalatora lub jeśli masz dostęp do interfejsu lpg sam ją wyregulować .program dostepny na stronie http://www.dtgas-system.com.pl/produkcja.html .
Umnie gazownik brał pod uwagę tylko czasy wtrysku benzyny i przy ustawianiu lpg patrzył jak komp PB koryguje czsy wtrysku benzyny (emulacja) i wprowadzał odpowiednie poprawki aby różnica była jak najmniejsza :bigok:
A może przepływka padła

Meli
16-10-2006, 13:45
Przepływkę już też wymieniłem. Jak byś mógł kolego dać namiar na tego gazownika co Ci zakładał to bym był bardzo wdzięczny

robert_4127
17-10-2006, 11:03
niwiem czy to ci coś da bo to kawał drogi z siedlec do lubina w dolnośląskim. a ty szukasz coś koło warszawy lub minska mazowieckiego
nastronie http://dtgas-system.com.pl/montaz.htmla dresy serwisów atoryzowanych na samym dole strony miedzy innymi z warszawy na ul Chełmżynska 249 tel 022/610-60-60 0695 402 302