PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup Mondeo MK4



KacperB
13-08-2014, 10:56
Proszę o Wasze opinie odnośnie poniższego MONDEO:

http://otomoto.pl/ford-mondeo-salon-polska-2-0-tdci-140km-serwis-aso-C34094140.html

Wiem że jak na Mondeo to trochę golas, ale przebieg autentyczny i serwisowany cały czas w ASO w Krakowie. Jeden właściciel.

Co o nim myślicie ?

Robert68
13-08-2014, 14:41
Mondeo to trochę golas, ale przebieg autentyczny i serwisowany cały czas w ASO w Krakowie

Jak Ci odpowiada taka wersja to jedź do ASO gdzie był serwisowany, posprawdzaj i kupuj. Może się mylę ale on stoi chyba na oponach zimowych.

KacperB
13-08-2014, 21:15
Tak, jest na zimówkach które już są na wykończeniu. Wiem co było robione w ASO bo mam wszystkie zlecenia napraw.
W sumie to nic się tam nie psuło. Wymieniane było regularnie: oleje, wszystkie filtry, płyny i klocki hamulcowe. Żadnych większych napraw nie było.

Właśnie z tą wersją to szukałem czegoś lepiej wyposażonego, ale tu mam 100 pewny przebieg, bezwypadkowy i pierwszy właściciel.

Przy jakich przebiegach można się spodziewać wymiany sprzegła, dmumasy, regeneracji turbiny ?

leszcz
13-08-2014, 21:24
tempomat sie dołoży i uaktywni , liczniki się zmieni na Convers+ i inne pierdoły się uaktywni w kompie i będzie taki prawie Titanium

Robert68
14-08-2014, 07:37
Przy jakich przebiegach można się spodziewać wymiany sprzegła, dmumasy, regeneracji turbiny ?

Wszystko zależy od poprzedniego właściciela jak traktował auto.

KacperB
14-08-2014, 09:05
Przy jakich przebiegach można się spodziewać wymiany sprzegła, dmumasy, regeneracji turbiny ?

Wszystko zależy od poprzedniego właściciela jak traktował auto.


Auto było zawsze regularnie serwisowane w ASO, wszystkie wymiany na czas. Przebieg w większości autostradowy.

Robert68
14-08-2014, 10:46
Ale mi chodzi o styl jazdy poprzedniego właściciela. Czy jeździł spokojnie a może na każdym biegu na maxa, puszczał sprzęgło normalnie czy ruszał z pod świateł z piskiem opon. Czy po dłuższej jeździe autostradą dawał odpocząć turbinie czy gasił auto jak jeszcze dobrze nie stanęło. To wszystko ma wpływ na zużycie podzespołów.