PDA

Zobacz pełną wersję : prośba o ocenę mk4



dopawcia
30-09-2014, 10:31
Kolejna już sztuka do oceny :

http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-0-tdci-gold-x-1wl-salon-pl-gwarancja-C33721953.html

vin : WF0EXXGBBE9M56501

W googlach wyszło :

"Data produkcji: 05.03.2009
Data produkcji i rejestracji 2009 rok, auto z polskiego salonu jak to często u nas jeździło jako firmowe i jest po leasingu.
Stan obecny licznika to 182 tyś (mam wydruk z historii serwisowej), wymieniany EGR (05.2013 przy stanie 144 tyś), tarcze przód wymiana przy 148 tyś, tarcze tył wymiana przy 106 tyś, klocki tył czyszczenie 169 tyś 5mm, wymiana osłon przewodów paliwowych 12.2014, reszta serwisów to raczej kosmetyka. Auto miało drobne uszkodzenia parkingowe, obcierki, uderzenie tyłem w słup (wszystko zrobione i mam do tego zdjęcia przed robotą)"

Podobno jest gwarancja na silnik i skrzynię (dwumas też) na 6 miesięcy.
Dzisiaj może podjadę zobaczyć.
Co sądzicie o tym mondeo ?


Byłem, oglądałem.
- stoi na wytartych zimowych oponach. Brak letnich
+ pełna historia serwisowa od początku do końca
+ zdjęcia samochodu przed poprawkami lakierniczymi (niedużymi w sumie)
- siedzenie kierowcy z dziurą
- amortyzatory tylnie 60%
- kolor oleju silnikowego - czarny jak smoła, dramat.
+ cena do minimalnej negocjacji

Tak na szybko bo nie wgłębiałem się oglądanie bo odpuściłem ten egzemplarz.
Temat do zamknięcia.

wild_weasel
30-09-2014, 18:04
Dopawcia, widziałeś Mk4 na sprzedaż na Ford Klub Polska? Widzę, że szukasz i benzyny, i diesla. Rzuciłeś okiem na niego? Abstrahując od ceny w relacji do rocznika/przebiegu/wyposażenia, wydaje się przede wszystkim z pewnego źródła.
Nie znam czlowieka i nie mam żadnej korzyści od niego za reklamowanie ogloszenia :)

dopawcia
30-09-2014, 19:44
Nastawiam się głównie na benzynę.
Tak widziałem to ogłoszenie.
Odpada bo :
1. za drogo
2. za daleko

...

Robert68
30-09-2014, 19:52
Dopawcia to napisz jaki masz budżet i czego oczekujesz od samochodu (rocznik, wyposażenie, wersja, kolor etc.) będzie wiadomo co Ci doradzić.