PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Wstawienie nowych progów



mazi292
05-10-2014, 12:32
Witam. Przymierzam się do wymiany progów bo już mam takie dziury że można tam noge włożyć :D, widziałem w necie za mniej niż 100zł sztuka a chciałbym to zrobić tak że nie lakierować pod kolor bo to wyjdzie dużo drożej a walnąć to czarnym barankiem ile by robocizna kosztowała?

Kondziu
05-10-2014, 16:15
Dołóż trochę kasy i kup ocynkowane. Będziesz miał spokój na dłuższy czas niż po tych chińskich najtańszych zamiennikach.
A co do robocizny, to musisz popytać blacharzy w swojej okolicy bo rozrzut cenowy jest ogromny...

Tomasz
06-10-2014, 07:53
Jak masz już takie wielkie dziury to licz się z tym, że wewnętrzne progi będą do odbudowania i nie wiadomo, czy będzie do czego spawać przy podłodze.

nikolaus87
06-10-2014, 09:24
Jak masz już takie wielkie dziury to licz się z tym, że wewnętrzne progi będą do odbudowania i nie wiadomo, czy będzie do czego spawać przy podłodze.
dokładnie, może być konieczna odbudowa


widziałem w necie za mniej niż 100zł sztuka

Dołóż trochę kasy i kup ocynkowane.
w tej cenie to już raczej ocynk będzie, nie kupuj czarnych bo ten kolor trzeba ściągać i blacha jest cieńsza

mazi292
06-10-2014, 17:16
No fakt z tym też się liczyłem że nie będzie do czego pospawać, jeśli tak będzie nie ma sensu tego robić bo koszt przewyższy wartość samochodu....