PDA

Zobacz pełną wersję : Mata szklana z wydechu.



polciuxxx
21-10-2014, 11:06
Cześć, dziś jadąc do pracy estek wypluł sporo maty szklanej z jednej strony wydechu/końcówki (prawa stroma patrząc od tyłu) o co kaman???? Ilość,??? pół wiaderka 10L tego było. Jak zacząłem wyciągać to szło i szło ... auto jedzie tak jak jechało.

Netoper
21-10-2014, 11:48
o co kaman????
Tłumik do wymiany, pytanie czy tylko ostatni, czy wcześniejszy się rozsypał.

polciuxxx
21-10-2014, 12:06
Tłumik do wymiany
O tak o? auto jedzie jak jechało, dźwięk bez zmian... tłumik z zewnątrz jak nowy... jeżeli jest konkretne uzasadnienie na wydanie kasy na nowy (a do st łatwo nie będzie z nowym) to chętnie posłucham ;-)

maximilian13
21-10-2014, 12:35
dźwięk bez zmian...
pozbyłem się dwóch tylnych już dawno pozostał tylko środkowy :)

polciuxxx
21-10-2014, 12:39
pozbyłem się dwóch tylnych już dawno pozostał tylko środkowy

Mi pasuje tak jak jest, czyli fabrycznie:-) w drugiej zwykłej v-ce mam tylko 2 końcowe i za głośno, fakt że gada fajnie. Generalnie chodzi o to czy się tym przejmować czy nie... bo kasę wydać można ale jak nie ma uzasadnienia to po co?

Netoper
21-10-2014, 12:58
jeżeli jest konkretne uzasadnienie na wydanie kasy na nowy (a do st łatwo nie będzie z nowym) to chętnie posłucham ;-)
Zerknij choćby w goglach jak wygląda budowa tłumika, skoro tyle izolatora wylazło to znaczy że blachy puściły i wątpię aby je wydmuchało, siedzą w tłumiku i przytykają wydech.

polciuxxx
21-10-2014, 13:01
Zerknij choćby w goglach jak wygląda budowa tłumika
Wiem jak wygląda ;-)


i wątpię aby je wydmuchało, siedzą w tłumiku i przytykają wydech.
w sumie możesz mieć rację, rozbiorę cały tył i sprawdzę ;-)

leshek
21-10-2014, 13:32
U mnie się stało to samo.... Niestety po dwóch tygodniach już blacha o blachę w tłumiku stuka i denerwuje strasznie, więc do wymiany.

Netoper
21-10-2014, 13:52
rozbiorę cały tył i sprawdzę ;-)
Jak znasz budowę tłumika to szkoda podwójnej roboty.
W środku jest tatar skoro wypluło tyle izolatora.

polciuxxx
21-10-2014, 19:06
Netoper chce rozebrać celem sprawdzenia czy nie zapchany jak nie to wraca na miejsce jak tak to sie ma drugą vałkę na czas remontu :bigok::car: