PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Nieznany potrójny sygnał akustyczny



Alex Border
21-10-2014, 18:21
Witam Forumowiczów,

Kupiłem piękne mondeo, rocznik 2011 2.0 benzynka lift, wersja silver. Autko mam od 3 tygodni. Od pierwszego dnia sporadycznie z centralnego panelu (tam gdzie radio i klima) pojawiał się potrójny sygnał akustyczny (coś jak niezapięcie pasów ale cichsze no i nie zza kierownicy). Myślałem, że może radio dostraja, więc nie zwracałem uwagi. Co znaczy sporadycznie - na trasie ok 80 km (godziny jazdy potrafiło 1-3 beepnąc). Po 3 tygodniach wybrałem się na trasę 450 km. W jedną stronę cisza, sygnał ani razu się nie pojawił, ale przy powrocie zaczęło się od odpalenia silnika. Przez 5 godzin średnio co 2-3 minuty potrójny sygnał wymieszany z pojedynczym. Przy prędkości 140, przy prędkości 80, po zatrzymaniu, ba po wyłączeniu silnika i wyjęciu kluczyka też... Sprawdziłem płyny i są (autko przed zakupem miało OT80), wszystkie żarówki się palą, żadnej kontrolki, która mogła by coś wyjaśnić.

Miał ktoś coś podobnego? Mam zamiar podjechać do ASO w sobotę, ale może mi ktoś pomoże bo jak wsiadam do auta to mam załamkę... nowe piękne autko a już coś się dzieje...

Pozdrawiam,
Alex.