PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkIII] Bluetooth VC... szukam fachowca i pomocy.



xinek
16-11-2014, 18:04
Mam w aucie fabryczne radio Blaupunkta Traveloilot EX. Jest tez zainstalowany moduł bluetooth Voice Control Nokia. Przy probie poloczenia telefonu przez BT niestety wyskakuje komunikat ze nie moze podlaczyc telefonu poniewaz trzeba rozlaczyc juz sparowane telefony. Na telefonie w tym czasie wyswietla sie komunikat o blednym PIN lub hasle. Na radiu w zaden sposob nie mozna wyswietlic listy sparowanych telefonow. Nie moge zresetowac ani radia ani modulu BT. Po odlaczeniu wtyczki i podlaczeniu jej ponownie dalej jest to samo (radio dalej utrzymuje w pamieci stacje radiowe). Nic sie nie zmina :( czy to cos ma wbudowane baterie?? Jak to to zresetowac aby zaczelo dzialac. Niestety w menu dealerskim tez niewiele mozna zmienic :( jedyne co w mi menu mowi to ze wystepuje blad: ERRORS 9893 255 A. Ale to moze byc info z anteny GPS bo ona tez nie funkcjonuje.

A moze jest sfajczone - potrzebuje fachowca z Legnicy lub okolic ktory sie na tym wyznaje. Moze ktos z Legnicy ma podobna kombinacje (blaupunkt + nokia) i odwazylby sie zamienic na chwile gwoli sprawdzenia co jest moze zepsute.

licze na jakies tafne uwagi

wielkie dzieki

Marcinus_1
16-11-2014, 22:11
Ja mam też system noki u siebie I mam taki dodatkowe guzik z napisał nokia (odbiera rozmowy) U mnie nim się kasuje liste uzytkowników.

xinek
18-11-2014, 08:26
U mnie takigo przycisku nie ma wdzystko jest w radiu. A jest ktos z Legnicy u kogo moglbym sprawdzic modul, ktos kto ma travelpilota ex?

pleban
18-11-2014, 20:06
A jak wci¶niesz słuchawkę w radio to nie wyskakuj± ci funkcje telefonu???
Tam powinny być w którym¶ podmenu ukryte sparowane telefony.Ja u siebie miałem podobnie i musiałem usun±ć stare telefony(bo moduł może być ponoć sparowany z iloma¶ tam) i dopiero dało się poł±czyć mój.

xinek
18-11-2014, 23:40
Nijak nie wyswietla mi sie lista telefonow. Jak nacisne sluchawke wchodze w opcje tel. Ale mam tylko pusty ekran :-( albo nie umiem tego obslugiwac a nigdzie nie znalazem instrukcji :'(

xinek
21-04-2015, 14:59
Wracam do tematu..

niestety nic sie nie zmienilo. :( w dalszym ciagu poszukuje serwisu do tego osprzetu. Jak sprawdzic czy cos jest zepsute?? Czy sa jakies selftesty??

dzieki za info