PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Radio 6006E - problem ze sterowaniem



karimjaro
17-11-2014, 05:28
Posiadam w swoim mondeo radio 6006E, znalazłem instrukcję na jednej ze stron, sam trochę czasu spędziłem i za nic nie potrafie go ustawić. Chodzi dokładnie o zmianę stacji na radiu i z kierownicy.

Na radiu zaprogramowałem sobie 6 stacji, jak wybieram np. 1 to zamiast włączyć stację zaczyna mi szukać stacji, dopiero jak dwa razy wcisnę 1 to ta stacja się załącza. Drugi problem mam przełącznik stacji radiowych przy sterowaniu w kierownicy ale tak nie przełącza mi między zapamiętanymi stacjami tylko po wciśnięciu przełączenia na kierownicy zaczyna mi szukać stacji.

Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić, abym wciskając na kierownicy przełączenie radia od razu miał przełączone między zapamiętanymi stacjami, i jak na samym radu wciskam np. 2 to od razu wskakuje druga zapamiętania stacja ?

Arturek_67
17-11-2014, 09:49
Witam

Nie ma możliwości wyboru nr konkretnej stacji za pomocą joysticka

Joystickiem można:
- przełączać się pomiędzy źródłami: radio / CD
- można przełączać stację, do następnej

pozdrawiam
Arturek_67

Marek-m
17-11-2014, 22:37
Można przełączyć na kolejną zapamiętana

karimjaro
19-11-2014, 09:16
Już znalazłem problem, problem byłw ustawieniu radia, tylko nie w menu raz wciśniętym tylko w menu długo przytrzymanym, tam była opcja AF-AUTO zmieniłem na AF-OFF i wszystko działa tak jak chciałem, czyli jak wciskam 1 to od razu wskakuj stacja 1, jak przy kierownicy przełączam od razu przełącza na kolejną zapamiętaną stacje.