PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Rozpacz nas ogarnia



YatZeck_Wawa
24-10-2006, 20:38
.. już myślałem, że wszystko będzie OK, ale niestety pojechałem naprawić tylny hamulec... Miała to byc drobna naprawa, bo delkiatnie nei zmieścił sie w norlme na stacji diagnostycznej, a okazało się, zdaniem fachowca z warsztatu, że z tyłu niemal ni było hamulców... Bęben pęknięty, szczęki powycierane, sprężyna rozciągnięte. Zatem zadałem sobie pytanie: po jaką cholerę w samochodzie są hamulce z tyłu, skoro ponoć niedziałają, a pojazd staje w miejscu...

Rozpacz nasza jaet tym większa, że kosztorys samych częsci oscyluje wokół 800zł.

I jak tu kupować samochody nie koniecznie nowe...:(

Pozdrawiam,
Y.

remik07
24-10-2006, 20:53
wydatki w mondeo to norma , musisz sie po prostu przyzwyczaić :)) :))
P.S. jak problem z wentylatorem????

YatZeck_Wawa
24-10-2006, 21:02
na razie samochod stoi sobie w bascar i czeka na naprawe.
Wiem, ze wydatki sa, ale dlaczego nikt wprost nie powie "to jest do zrobienia, to zepsute itd. itp". Nie wiem, czy ktokolwiek ze sprzedajacych odwazylby sie udzielic takich informacji o sprzedawanym samochodzie jak ja, gdy oddawalem swoejgo poldosa...
Szkoda, ze po raz kolejny czlowiek doswiadcza, ze za uczciwosc tylko sie placi... A odpowiedz, "zalatwilbym panu przeglad" chyba nie jest godna uwagi... Dochodze do wniosku, ze tak naprawde jedyna marka samochodow jaka, jest pewna to: SLUZBOWY.
Pozdrowka,
Sfrustrowany Y.

pawpor
24-10-2006, 21:06
jak coś to mam za 300zł komplet Piasta, łożysko, bemben to całe żeliwne cuś i szczęki też moge dożucić (prowie nówki) jak coś to wal na pw