PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] [ST220] Nadkola przód



Yaro
26-11-2014, 15:46
Witam serdecznie,

Dzisiaj rano okazało się, że jakiś przesympatyczny zwierzak (najprawdopodobniej kuna) pochłonął sobie co nieco z moich przednich nadkoli. Lewy przód ma dziurę ok. 5x10cm, prawy przód nieco mniejszą. Czy jest możliwość dostania zamiennika tych nadkoli, czy pozostaje mi tylko oryginał w Fordzie (250zł sztuka)? A może warto w takim układzie podjechać do dobrego blacharza, który mi ten temat ogarnie? (przy okazji sklei i dobrze osadzi przedni zderzak, bo poprzedniemu właścicielowi jakiś idiota go zamontował...) A może podejdą nadkola od standardowej wersji? Cena ich jest dużo bardziej przystępna i oscyluje od 20 do 100zł za sztukę.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

tomzyl
26-11-2014, 15:53
http://www.rezaw-plast.pl/ sprobuj tu.

Yaro
26-11-2014, 17:09
Dzwoniłem i niestety tak jak w katalogu na stronie - za wyjątkiem wersji ST220...

Venetian
26-11-2014, 17:51
Do ST220 są inne, zderzak jest szerszy i nakładka progu wymusza inne spasowanie więc normalne Ci nie przypasują niestety. Może popytaj na allegro ludzi którzy sprzedają "wszystkie części do tego modelu" ?

Edit:
I kojarzę że był też bodykit najczęściej nazywany "RS" czy coś takiego który miał nakładki na progi ale normalnej szerokości zderzak więc miał chyba jeszcze inne nadkola.