PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o ocenę Mondeo MK3 2006



rosol
08-12-2014, 07:49
Witam.
Zastanawiam się nad kupnem Mondeo.
http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-ghia-kombi-CID5-ID7X3qW.html#:e09d2421f8
Byłem już go oglądać i nie mogę się zdecydować.
Z rzeczy do zrobienia ma prawy przedni błotnik bo był lekko przetarty i słabo zrobiony no i ma odprysk od kamyka na przedniej szybie wielkości ziarenka słonecznika.
Co do stanu licznika to ma książkę serwisową zgodną ale wiem że w dzisiejszych czasach taka książka to nie problem.
Zastanawiam się też czy nie podjechać z nim do serwisu forda ale to koszt 300 zł.

Warto?

bumblebee
08-12-2014, 09:21
Zastanawiam się też czy nie podjechać z nim do serwisu forda ale to koszt 300 zł.
Aż 300zł?.A może tylko 300zł?Przy kłopotach jakie może sprawić to auto lepiej dobrze je prześwietlić.(dwumas,układ paliwowy)


Co do stanu licznika to ma książkę serwisową

Tym za bardzo bym sie nie przejmował,wskazania drogomierza a stan techniczny auta to dwie różne sprawy.

Warto?
Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam.Podoba Ci się to auto?Chcesz takim jeździć?Nie zraża Cię opinia szanownych "posiadaczy nowych uszczelek pod głowicą"?Jeżeli tak to jedź,oglądaj,targuj iśmigaj:bigok:

Pucek_TM
08-12-2014, 16:23
To mondeo ma trochę przekombinowany przód, bo ma zderzak i grill od pierwszego lifta, a jest po drugim lifcie.

rosol
08-12-2014, 19:26
To mondeo ma trochę przekombinowany przód, bo ma zderzak i grill od pierwszego lifta, a jest po drugim lifcie.

A tu masz rację. Nie zauważyłem tego bo za mało jeszcze się orientuję. Właściciel twierdzi te auto miało małą stłuczkę prawym przodem. Zderzak wymienił i lampę ale błotnik już malował. A dlaczego w takim razie też wymienił grila?