PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] VIN info o wadliwych częściach!!!!?



SLAVKO
27-10-2006, 15:52
Witam. Mam Mondka juz od ok2miesięcy. Wczesniej szukałem jakich kolwiek informacji aby sie dowiedzieć wszystko o nim. Dowiedzie\ałem się min. że poprzez numer VIN Autoryzowane punkty mogą powiedzięć o w\awaryjności serii a dokładnie o ich waldiwych lub często psujących się podzespołach. Zadzwoniłem do takiego punkyu w pewnym mieście i powiedziano mi dokładnie to samo- dodatkowo dostałem szczegółowe info na temat owego Forda. Ale jeszcze nie znałem VIN. Umówiłem się z nim, ze jak juz będę miał to zadzwonie. Po kolejnych próbach kontaku niestety nie trafiłem na tego kola który to mówił. I powiedziano mi że nikt nie może mi udostepnić takich informacji. ( oczywiśnie nie sprzedałem że dostałem takie info z ich punktu )

Czy to jest prawda?
Pozdrawiam Sławek
Wczesniej jeszcze nie wiedziałem o forum!!!!!!!!

krzys-68
27-10-2006, 20:25
Baza Forda jest od modeli MKIII,starszych nie ma na serwerze :satan:

remik07
27-10-2006, 20:48
Witam. Mam Mondka juz od ok2miesięcy. Wczesniej szukałem jakich kolwiek informacji aby sie dowiedzieć wszystko o nim. Dowiedzie\ałem się min. że poprzez numer VIN Autoryzowane punkty mogą powiedzięć o w\awaryjności serii a dokładnie o ich waldiwych lub często psujących się podzespołach. Zadzwoniłem do takiego punkyu w pewnym mieście i powiedziano mi dokładnie to samo- dodatkowo dostałem szczegółowe info na temat owego Forda. Ale jeszcze nie znałem VIN. Umówiłem się z nim, ze jak juz będę miał to zadzwonie. Po kolejnych próbach kontaku niestety nie trafiłem na tego kola który to mówił. I powiedziano mi że nikt nie może mi udostepnić takich informacji. ( oczywiśnie nie sprzedałem że dostałem takie info z ich punktu )

Czy to jest prawda?
Pozdrawiam Sławek
Wczesniej jeszcze nie wiedziałem o forum!!!!!!!!

Jeśli dostałeś takie info , to pewnie dlatego ,że twoje auto było wcześniej serwisowane w tym właśnie ASO
(albo kolo do którego dzwoniłeś ściemnił Ci na maxa i potem miał niezłą rozrywkę z kolegami. )

Łątwo się o tym przekonasz - jadąc bezpośrednio do tego ASO - spytaj ,czy wcześniej twoje auto było serwisowane właśnie tam - jeśli tak , nie powinno być problemu z wydrukiem historii napraw - ja dostałem takie coś bezproblemowo , więc wiem wszystko o swoim , np to że czujnik klimy psuł się już po roku użytkowania , wszystkie wymiany eksploatacyjne i inne pierdoły - słowem cała historia pojazdu

krzys-68
27-10-2006, 22:23
To sie zgadza,ale dotyczy tylko konkretnego ASO.
MKIII ma centralna kartoteke na serwerze Forda w Genk :metal