PDA

Zobacz pełną wersję : [Świętokrzyskie] profesionalny warsztat



otkkali
24-12-2014, 14:23
polecam Auto-Serwis Edmund Klimczyk Sebastian Klimczyk ul. Przemysłowa 1 28-500 Kazimierza Wielka woj. Świętokrzyskie.Jak ktoś ma problem ze swoim mondkiem KLEBER na pewno da sobie radę ,mojego ożywił 2,5 v6 ma w końcu te 170 koników ,przez 2 lata jeździłem ''mułem'' a teraz jazda tym autkiem to sama przyjemność:car:

Hehe89
22-12-2017, 18:50
Potwierdzam. Na forum polecili mi Klebera i nie zawiodłem się. Zrobilem remont silnika u Klebera. Niedługo jadę jeszcze na dwumasę i zawieszenie tył.
Trafilem do profesjonalnego warsztatu :)

Mariusz_
22-12-2017, 19:02
Potwierdzam. Na forum polecili mi Klebera i nie zawiodłem się. Zrobilem remont silnika u Klebera. Niedługo jadę jeszcze na dwumasę i zawieszenie tył.
Trafilem do profesjonalnego warsztatu :)No ba :-)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Netoper
23-12-2017, 12:23
Aż dziw, że przez tyle czasu tak mało wpisów, a ludzie drzwiami i oknami walą do niego, i z bananem na twarzy wyjeżdżają.

Śliwa@st220
15-02-2018, 22:38
Polecam usługi Klebera! Usłyszałem o nim od chłopaków z forum, zadzwoniłem, powiedziałem w czym problem i moje st220 wróciło do żywych. Wstawiony nowy silnik składany przez Klebera, nowa tarcza sprzęgła kewlarowa, elementy osprzętu silnika, sprawiły że auto jeździ jak należy. Nareszcie wszystko chodzi jak powinno. W chwili obecnej zrobiłem już około 3,5 tysiąca km od naprawy i jestem bardzo zadowolony. Mechanik z prawdziwego zdarzenia! Polecam wszystkim maniakom Forda usługi Klebera bo facet zna się na rzeczy. Ogromna wiedza i umiejętności sprawiają ze można nie wychodzić z warsztatu i słuchać tego co mechanik ma do przekazania zatroskanym właścicielom Fordów, żeby należycie o nie zadbać i sprawić że będą chodziły bez zarzutu. Dziękuje zarówno jemu jak i ludziom którzy mi go polecili ponieważ znów mogę cieszyć się moim ST. Jak najbardziej polecam, mechanik godny polecenia !