PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkIII] poszukuje visteona 9000 vnr



szymcio2-82
28-10-2006, 23:02
Witam wszystkich prosze o kontakt jezeli ktos ma na sprzedaz radio 9000 vnr (NAWI DO FORDA) pozdrawiam
:banan: w sumie jeszcze jedna sprawa wiem ze to nie ten dzial ale w moim mk3 podczas jazdy strasznie tlucze zawieszenie przod i tyl czy ktos moze wie o co biega podkresle tylko ze amory sa ok pozdrawiam

andrzej_men
28-10-2006, 23:33
Po pierwsze uzupelnij pofil o to jaki masz samochod i sk±d jestes!!
Jesli czegos poszukujesz to wtedy zakladasz temat w dziale market
O sprawy ekspleatacyjne pytamy w odpowiednim do tego dziale!
Uzywaj "szukaj" bo bylo pelno tematow z twoim problemem :satan:

Witamy na forum :satan: :metal

szymcio2-82
28-10-2006, 23:53
hej przejzalem ogrom postow i nie znalazlem niczego na temat nawigacji ktora mnie interesuje. Co do zawieszenia rzeczywiscie to nie miejsce na to ale dodalem to tylko tak przy okazji. czy mozecie podeslac mi linki do tego tematu? z gory dziekuje

andrzej_men
29-10-2006, 00:30
hej przejzalem ogrom postow i nie znalazlem niczego na temat nawigacji ktora mnie interesuje. Co do zawieszenia rzeczywiscie to nie miejsce na to ale dodalem to tylko tak przy okazji. czy mozecie podeslac mi linki do tego tematu? z gory dziekuje

Nie chodziło mi o nawigację tylko o zawieszenie...30 s szukania i znalazlem np. to http://mondeoklubpolska.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=18397&highlight=zawieszenie
Podaje tylko jeden przyklad zeb nie bylo Ci za łatwo :terefere:

W dziale market wpisz ze kupisz nawigacje xxx i tyle, jak ktos ma to sie odezwie i tyle :beer: :bigok: