PDA

Zobacz pełną wersję : prosba o ocenę



arkadiof
25-01-2015, 23:32
Witam . Ponownie zwracam się z prośba o ocenę mondeo
http://otomoto.pl/ford-mondeo-super-stan-swiezo-sprowadzony-oplacony-c-C35744142.html
wart ceny proszę o wszystkie uwagi .pozdrawiam

TomekMK3
26-01-2015, 12:00
Witam . Ponownie zwracam się z prośba o ocenę mondeo
http://otomoto.pl/ford-mondeo-super-stan-swiezo-sprowadzony-oplacony-c-C35744142.html
wart ceny proszę o wszystkie uwagi .pozdrawiam

Poproś o nr vin i daj tu chłopakom do odczytu... żebyś sobie nie pluł w brodę... te plastiki wydaje mi się, że powinny być w kolorze deski patrząc na ten od zmiany biegów i tymi przełącznikami bo to jeden plastik i osłona zegarka, awaryjnych, grzania szyb... a nie z innej parafii jak to mówią... poza tym wiem jak robią z autami... mój jest teoretycznie według karty pojazdu z NIEMIEC a był anglikiem, więc uczulam każdego od dziś NA TEN FAKT. dokumenty to jeszcze nic... wczoraj czytałem, jak ładnie były podrobione pieczątki serwisu powbijane w naprawy, gdzie serwis forda powinien robić a pieczątki np z renault... u nas na forum jest to opisane...ludzie uczą się na błędach, ale forum jest po to, żeby tego uniknąć...

bartekk
26-01-2015, 12:05
te plastiki wydaje mi się, że powinny być w kolorze deski patrząc na ten od zmiany biegów i tymi przełącznikami bo to jeden plastik i osłona zegarka, awaryjnych, grzania szyb... a nie z innej parafii jak to mówią...
To jest ok, na boczkach drzwi też są listwy w tym kolorze.

arkadiof
26-01-2015, 12:26
dziękuję za pomoc wysłałem prośbę o VIN jak tylko będę go miał to zapodam

Żelek
26-01-2015, 13:03
Cytat Zamieszczone przez TomekMK3 Zobacz posta
te plastiki wydaje mi się, że powinny być w kolorze deski patrząc na ten od zmiany biegów i tymi przełącznikami bo to jeden plastik i osłona zegarka, awaryjnych, grzania szyb... a nie z innej parafii jak to mówią...
To jest ok, na boczkach drzwi też są listwy w tym kolorze.

z cala pewnoscia nie sa z innej parafi jak mowisz. Nawet radio ma liczby w tym kolorze bo tak wychodzily. Jesli bylo by drewno to byly by takie jak reszta radia.

TomekMK3
26-01-2015, 13:06
z cala pewnoscia nie sa z innej parafi jak mowisz. Nawet radio ma liczby w tym kolorze bo tak wychodzily. Jesli bylo by drewno to byly by takie jak reszta radia.[/QUOTE]


Wydawać się a mieć pewność to jest różnica, więc nie wiem w jakim celu ten wpis, nie napisałem że na 100% tylko że mi się wydaje.

bartekk
26-01-2015, 13:08
Linkowany egzemplarz ma plastiki na konsoli w porządku - za całą pewnością.

arkadiof
26-01-2015, 13:25
A czy ktoś z klubowiczów zauważył jakieś ślady świadczące że to jest przerobiony anglik typu pokrętła nie po tej stronie co trzeba przyciski zamontowane w innym miejscu? Jestem dyletantem jeżeli chodzi o znajomość tego typu rzeczy

bartekk
26-01-2015, 13:28
Ze zdjęć nic takiego nie wynika.

VIN tego egzemplarza powinien rozwiać resztę wątpliwości co bycia "niebycia" anglikiem.

jerzu
27-01-2015, 00:03
Ze zdjęć nic takiego nie wynika.

VIN tego egzemplarza powinien rozwiać resztę wątpliwości co bycia "niebycia" anglikiem.

Naklejka ekologiczna, naklejka ADAC... Ktoś by musiał nieźle kombinować. Ale VIN powinien rozwiać wątpliwości.

arkadiof
27-01-2015, 15:42
Dziękuję wszystkim za opinie autko już zostało sprzedane , szukam dalej