PDA

Zobacz pełn± wersję : [TDDi MKIII] Problem z obrotami brak mocy i brak podcisnienia pomocy



arturek11115
01-02-2015, 09:41
Witam wszystkich serdecznie jestem tu 1 raz postanowiłem załozyc nowy temat gdyz mam duzy problem. Kupiłem autko w niemczech kilka dni temu tanio) chce sam poszukac bo laweta droga 1700 zł na lubelszczyznehehe. Mam problem z wchodzeniem na obroty i dymieniem z wydechu na biało-niebiesko. Mowa tu o Fordzie Mondeo Mk3 i nie wiem w dowodzie pisze 2.0tdci 115km a silnik jest chyba TDDI wyglada tak jak na zdjeciu podgladowym: http://olx.pl/oferta/silnik-ford-mondeo-mk3-2-0-tddi-115-km-2001-czesci-dawca-CID5-ID7NOQh.html

1. Problem ) jak kupiłem to były poodpinane przewody z trojnika (1 idzie do silnika ,2 do serwa a 3 gdzie ma isc?
2. Kolejny problem to taki ze nie wiem gdzie ma byc podpiety przewod od (baka turbiny) widzialem w niektorych typach ze jest od b±ka bezposrednio do turbiny ale u mnie nie ma wejscia podejrzewam ze do sterownika znalazłem go na dole z prawej strony z 3 wejsciami.
3.problem szlaufik ten gruby od rury filtra tez ma isc do tego zaworka z 3 wejsciami?
4. Mam jeszcze u dołu kolo turbiny chyba zawór Egr z wejsciem na węzyk gdzie on ma byc podpiety?
5 problem sciagnołem przewod od turbiny (i wkreca sie normalnie na obroty bez zadnego problemu wszystko wporz±dku tylko turbina chyba zepsuta bo jak łapie za łopatki to ma luz i przy 5 tys obr chyba ociera o krawędzie) czy to normalne ze jak sciagnołem przewod to wkreca sie na obroty jak powinien? powiem tez ze sprawdzałem ta rure od kolektora bodajże tak to sie nazywa i jest szczelna (wczesniej nie bylo 2 opasek ale juz zamontowałem) Ludziska pomóżcie spac nie moge po nocach pozdrawiam i zgóry dziekuje! dzis znowu sciagnołem przewod od turbo i jechał troszke lepiej ale tak dalej przerywal ludzie ratujcie