PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] zielone cos



robas
31-10-2006, 17:55
wlasnie!!!!!wit :beer: am.podczas sprawdzania przewodow klimy,natrafilem na dziwne dla mnie zjawisko.otoz po odkreceniukorkow od napelniania na jednym z nich zauwazylem dziwna zielona maz.czy ktos sie z tym spotkal.klima dziala bez zarzutu ale martwi mnie to,,,cos,,podzielcie sie swoimi pogladami na ten temat.

lyssy
31-10-2006, 18:08
A jeszcze bardziej się zdziwisz jak oświetlisz to coś lampą UV :)

Zapewne to resztki oleju pomieszanego z "kontrastem" tj. preparatem do wykrywania nieszczelności.

robas
31-10-2006, 18:10
:ass: :ass: :ass: :ass: :ass: :ass: tak czy tak dzieki.musze chyba do magika,co. :wall: :beer: na razia klima dziala ciekawe na jak dlugo.

lyssy
31-10-2006, 18:23
No nie wiem czy jest to powód do niepokoju...
Przecież którędyś ten olej z kontrastem trzeba było nabić - więc może zostało po nabijaniu? Ewentualnie zaworek mógł troszkę puszczać i się "cofnęło" - można by sprawdzić np. wodą z ludwikiem czy gaz nie uchodzi...

Teraz i tak klima nie będzie przydatna, a na wiosnę i tak przydałoby się nabić ponownie - więc nie ma to większego znaczenia... :)

krzys-68
31-10-2006, 20:35
wlasnie!!!!!wit :beer: am.podczas sprawdzania przewodow klimy,natrafilem na dziwne dla mnie zjawisko.otoz po odkreceniukorkow od napelniania na jednym z nich zauwazylem dziwna zielona maz.czy ktos sie z tym spotkal.klima dziala bez zarzutu ale martwi mnie to,,,cos,,podzielcie sie swoimi pogladami na ten temat.wyczyscic i sprawdzic po czasie cz sie pojawił znowu :satan: