PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Sekwencja KME kontra Sirocco-co wybrac?



gorilla666
02-11-2006, 14:50
dokładnie jak w tytule
takie mam propozycje:
instalka i wszystkie podzespoły KME,wtryski Walteka--3300!!!!
druga to Sirocco+wtryski Matrixa--3800!!!
z tego co wiem to wtryski Matrixa sa o tyle gorsze ze jak jakis umrze to trza cała sekcje wymienic a w Walteku pojedynczy element
czekam wiec na opinie uzytkowników no na KME to zapewne pare osób smiega ale do Sirocco dla mnie temat zupełnie nieznany

czekam na opinie od szczesliwych/nieszczesliwych posiadaczy :satan:
jest to dla mnie wazene gdyz bede montował to do dwóch V no i chciałbym zeby był wsio ok :bigok:

lyssy
02-11-2006, 14:59
KME = Sirocco :bigok:

Producent ten sam - tylko naklejki inne :)

Co do Valtek vs Matrix, to opinie są podzielone. Podobnież Matrixy mają problemy z naszym zasyfionym gazem - zapychają się itd. Za to są szybsze od Valteków, co ma znaczenie przy dokładności dawkowania gazu - o ile rzeczywiście ma to znaczenie, bo gazownik którego o to pytałem powiedział że szybkość jest istotna w systemach gdzie czas wtrysku Pb (i co za tym idzie LPG) jest krótki - a w Mundku zasadniczo nie schodzi poniżej 3ms. A Matrixy chyba jednak są rozbieralne...

Ja śmigam na Valtekach, zrobiłem na razie 15 tysiączków i problemów nie mam. Zobaczymy jak długo... :))

A może wtryski membranowe AG SGI? Podobno nie do zarżnięcia...

gorilla666
02-11-2006, 15:56
bardzo ciekawe info,mówisz producent ten sam czy ta sama instalka? jednak róznica w cenie 500 moze sirocco wyszło pozniej i cos poprawili? albo poprostu róznicy lezy w tym ze ceny pochodza z dwóch warsztów :jezyk1:

lyssy
02-11-2006, 16:03
Producent elektroniki ten sam (KME). Reduktor to nie wiem, ale pewnie też - chyba można sobie wybrać KME albo... dowolny :)
Różnicy cen dopatrywałbym się w listwie: Matrix jest jednak "ciut" droższy niż Valtek. A że warsztaty różne to pewnie też :)

Zakładasz dwa reduktory czy jeden? Bo, jak rozumiem, mówmy o V6?

jarogmur
02-11-2006, 16:28
ja osobiście mam KME + wtryski Matrix i nie mogę narzekać. Ponad rok temu dałem 4000pln :wall: . Na szczęcie już się zwróciło. Jeżdzę na przeglądy co 10 tyś. i tylko wymieniają mi filterki

gorilla666
02-11-2006, 16:37
Producent elektroniki ten sam (KME). Reduktor to nie wiem, ale pewnie też - chyba można sobie wybrać KME albo... dowolny :)
Różnicy cen dopatrywałbym się w listwie: Matrix jest jednak "ciut" droższy niż Valtek. A że warsztaty różne to pewnie też :)

Zakładasz dwa reduktory czy jeden? Bo, jak rozumiem, mówmy o V6?

oczywiscie chodzi o V6 a co do reduktora to bedzie jeden-mówisz wtryski,gosc mówi ze cena ta sama czy wybiore Matrixy czy valteki :bigok: