PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o ocenę MK3 V6



MrocznySzewc
03-04-2015, 16:10
Ja powiem tak: nie podoba mi się, bo:
1. za tani,
2. za ładny pod maską.

Oceńcie i dajcie znać, bo ja nie wiem co mam myśleć, dla mnie ideał, bo kombi po lifcie i jeszcze V6, ale stoi w bóg wie jakim komisie i dlaczego taki tani. jest do opłat, ale przecież jak go sprowadził to jest ponad 18% akcyzy bo powyżej 2l... wychodzi na to, że kupił szrota i odpicował chyba...

PS ile wynoszą MAKSYMALNE opłaty i co wchodzi w skład tych opłat, gdyby sprowadzający zapłacił tylko to, co MUSI, a resztę musiałbym pokryć sam. Co musiałbym wtedy zapłacić. Wiem, że chyba recykling on płaci, bo jako sprowadzający musi.

http://akautomobile.otomoto.pl/ford-mondeo-okazja-2-5-v6-po-lifcie-klimatronik-C36552615.html

kuba01a
03-04-2015, 16:19
Masz vin?

fundil
03-04-2015, 16:24
To nie to auto
Tempomatu niema a gościu pisze że jest
Czujnika deszczu i auto świateł też nie ma
Niema weluru
Kierownicy wielofunkcyjnej też nie ma, to nie mk4

koper666
03-04-2015, 16:47
Auto to bida edyszyn z Danii pewnie ma ogromny przebieg ....

MrocznySzewc
03-04-2015, 20:38
Bez przesady z tym"bieda edyszyn"... Ma wszystko co trzeba oprócz tempomatu. Klimatronik jest, grzane siedzenia też, kontrola trakcji też(chyba wszystkie V6 mają?), sterowanie radiem z kierownicy też jest, no i grzana przednia szyba.
A co do przebiegu to też tak myślę, skoro po sprowadzeniu gość chce niecałe 8tys tzn (gdzie 18,3% musiał zapłacić akcyzy, bo powyżej 2.0l), to musiał go tam kupić za marne grosze. A kto sprzedaje takie auto za grosze? Ktoś kto miał dzwona, nie dbał lub po prostu zrobił tym autem 400tys km i więcej...
Poza tym widać, że silnik myty, więc kto wie, czy nie ma jakichś wycieków albo np uszczelki pod głowicą do roboty.
Odpuszczę sobie go.
PS czy naprawdę nie ma jakiegoś ładnego kombi 2.0 lub 2.5? :/ 3 miesiące przeglądam ogłoszenia w promieniu 150km i nic nie ma:/