PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Nierówna praca na gazie



krzychot
07-11-2006, 08:04
Witam. Od kilku dni nierówno pracuje mi silnik na gazie - delikatnie szarpie przy stałej predkości np. 90km/h a na biegu jałowym obroty spadają poniżej 500obr/min pulsacyjnie. zaznaczam, ze mam instalację sekwencyjną. Myślałem, że to filterek zapchany-wymieniłem i ...nie pomogło. Co to może być????

jarekson
07-11-2006, 08:06
Może słaby gaz.

krzychot
07-11-2006, 08:34
Może słaby gaz.

Wykluczyłem- tankowałem na dwóch innych stacjach.-to samo

krzys-68
07-11-2006, 08:37
Witam. Od kilku dni nierówno pracuje mi silnik na gazie - delikatnie szarpie przy stałej predkości np. 90km/h a na biegu jałowym obroty spadają poniżej 500obr/min pulsacyjnie. zaznaczam, ze mam instalację sekwencyjną. Myślałem, że to filterek zapchany-wymieniłem i ...nie pomogło. Co to może być????wylaczyc LPG,zresetowac serownik silnika i sprawdzic na benzynie 1 dzien jak silnik chodzi :metal

COUGAR
11-11-2006, 22:00
Witam. Od kilku dni nierówno pracuje mi silnik na gazie - delikatnie szarpie przy stałej predkości np. 90km/h a na biegu jałowym obroty spadają poniżej 500obr/min pulsacyjnie. zaznaczam, ze mam instalację sekwencyjną. Myślałem, że to filterek zapchany-wymieniłem i ...nie pomogło. Co to może być????

A kable i świece masz wymienione? Bo ja mam dokładnie ten sam problem od kilku dni, a jestem przed wymianą kabli i świec.
Na benzynie wszystko u mnie jest ok, a na gazie przy stałej prędkości szarpie. Po wciśnięciu gazu przy przyspieszaniu ciągnie dobrze. Szarpanie występuje tylko przy stałych prędkościach. :wall:

krzychot
13-11-2006, 14:03
Byłem u gaziarzy"- zrobili kalibracje, przejechali sie z podłączonym laptopem i wszystko gra. Musiał sie wkraść jakiś hohlik :zly: